SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

15 nowych podcastów Radia 357 na lato. Wśród autorów Niedźwiecki, Stelmach i Olszański

Radio 357 udostępniło właśnie słuchaczom 15 nowych serii podcastowych. Jak podkreślają radiowcy - audycje, które można tam usłyszeć, nie będą dostępne na antenie. Swoje podcasty mają teraz m.in. Michał Olszański, Iza Woźniak, Patrycjusz Wyżga, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach.

Dołącz do dyskusji: 15 nowych podcastów Radia 357 na lato. Wśród autorów Niedźwiecki, Stelmach i Olszański

62 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zwiadowca
Fakt, dokopanie się do czegokolwiek na stronie PR było męką. Zwykle szukałem... Googlem :-)

Trójka zaczęła nadawanie w internecie w kwietniu 1996 (dyr. Paweł Zegarłowicz) i była pierwsza. Ćwierć wieku temu, w czasach modemów telefonicznych!
odpowiedź
User
Olex
Przez ostatnie dni były artykuły o RMF, Jedynce, Raporcie o stanie świata, Radio Gra i wielu innych. Tylko że niektórzy histerycznie reagują na stacje, których nie słuchają.
dobrze powiedziane były raz i już a o radiu 3.... znowu 10

Za mało. O dobrych zjawiskach należy mówić i pisać jak najczęściej. 👍
odpowiedź
User
radiota
Podkastów słuchałem jeszcze w czasach ś.p. Trójki - zwyczajnie odsłuchiwałem audycje, które mi uciekły. Wtedy chyba to się jeszcze nie nazywało podkastem Inna sprawa, że jeśli pamięć mnie nie myli, Trójka była pierwszym polskim radiem nadającym w internecie, R357 (i RNS oczywiście!) to prosta kontynuacja tego trendu.
Nie wszystko w R357 mi pasuje, ale przynajmniej jest czas na odsłuchiwanie podkastów Nie zawsze to jest wygodne - np. w samochodzie, ale skarżył się nie będę.

Pierwszym sposród stacji Polskiego Radia może i była ale na pewno nie była pierwszym polskim radiem internetowym, nie była nawet w pierwszej dziesiątce, może w pierwszej dwudziestce, pierwsze było Radio Net, później Open fm i wiele innych, Trójka weszła do internetu za Jethon, al potem Laskowski zatrzymał projekt, potem weszła Czwórka ale spadła z fm, a potem to już wszystkie...


Pieprzysz. PR3 weszło w internet w 1996, Laskowski w jeszcze Moskwie wtedy siedział.
odpowiedź