SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM i Radio ZET zyskują słuchaczy, Jedynka z największym spadkiem

Na pozycji lidera rynku radiowego w Polsce umocniło się RMF FM, które zanotowało największy wzrost w zestawieniu. Z kolei najbardziej straciła Jedynka - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: RMF FM i Radio ZET zyskują słuchaczy, Jedynka z największym spadkiem

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TeMa
To jest R Maryja bis wiadomo że sluchacze bzdetów sluchac nie bedą. Szefom wystarczy że rządza i swoim przyjaciołom pracę dają. Sluchalność nie jest ważna, jest abonament i finansowanie że środków publicznych.
0 0
odpowiedź
User
DUCH
Ech, widzę, że niektórzy są niekumaci... Przywołuję zatem dane z ostatnich kilku miesięcy:

marzec 2016 - maj 2016 - 8,4%
kwiecień 2016 - czerwiec 2016 - 8,0%
maj 2016 - lipiec 2016 - 8,5%

jesteś jednak ignorantem w tej dziedzinie.
W okresie wakacyjnym Jedynce zawsze nieco wzrastała słuchalność ze względu na popularność LzR. W tym roku lipiec obfitował w wyjątkowo dużo medialnie nośnych wydarzeń. Po takich wydarzeniach jak EURO i ŚDM wzrost powinien być jeszcze większy. Poczekajmy do badań po wakacjach. Wtedy wyjdzie cała prawda o słuchalności. Ale co to w sumie Ciebie obchodzi , skoro twoim ideałem jest Radio bardzo misyjne bez słuchaczy.

Jeszcze jakieś pytania?

Owszem, jeśli porównywać słuchalność Jedynki teraz z analogicznym okresem rok temu, to teraz jest niższa, natomiast Jedynka ZYSKAŁA na słuchalności, jeśli przeanalizujemy słuchalność z ostatnich kilku miesięcy. Do tej pory Jedynka tylko traciła, teraz jest zysk
0 0
odpowiedź
User
Wij
Zaraz, zaraz... Ja tutaj widzę WZROST słuchalności Jedynki, a nie największy spadek! W poprzedniej fali badań (kwiecień 2016 : czerwiec 2016) było 8,0%, a teraz (maj 2016 : lipiec 2016) jest 8,5%.

Chociaż i tak uważam, że te wyniki nie mają żadnego znaczenia. Liczy się misja i wartościowy program, a nie słupki słuchalności, które są szalenie ważne, ale dla nadawców komercyjnych. Dla mnie liczy się to, że od początku roku Jedyneczka znowu jest radiem, którego chce się słuchać godzinami i nie ma się dość! Wraz z odejściem Kamila Dąbrowy definitywnie skończyło się coś na literę "L", a na antenie zaczęły być propagowane właściwe wartości I bardzo dobrze. A czy jest 8%, 18% czy 0,8% - to bez znaczenia... Szkoda, że Polskie Radio w ogóle nie wycofa się z tych niepotrzebnych dla niego badań słuchalności.


Starcza ci czasu na te "godzinami"? Masz wlaczone wszystkie publiczne stacje radiowe i telewizyjne naraz? To by tlumaczylo tę kakofonie komentarzy i poglądów :)
0 0
odpowiedź