SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamil Dąbrowa szefem Radia ZET Gold, Krystian Karwaszewski dyrektorem anteny

Kamil Dąbrowa objął funkcję dyrektora i redaktora naczelnego Radia ZET Gold, a Krystian Karwaszewski został w stacji dyrektorem anteny. Dąbrowa wcześniej był m.in. dyrektorem radiowej Jedynki oraz pracował w TOK FM, Polskim Radiu BiS i Radiostacji.

Dołącz do dyskusji: Kamil Dąbrowa szefem Radia ZET Gold, Krystian Karwaszewski dyrektorem anteny

66 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bardzo lubię swój nick oraz swoje miasto
Radio ZET Gold jest niemożliwe do odbioru w waszym Radomiu.
Sygnał warszawski (94.0 MHz) jest zagłuszany przez radomski nadajnik Radia Maryja (94.2 MHz),
z kolei sygnał kielecki (103.9 MHz) jest zagłuszany przez radomski nadajnik Tok FM (104.0 MHz).

Zgadza się. :D Tego radia w Radomiu nie da się słuchać przez tradycyjny odbiornik. :D Nawet gdyby nie miejskie nadajniki Radia Maryja i Tok FM na zbliżonych częstotliwościach, mam wątpliwości, czy sygnał z Warszawy lub Kielc byłby w Radomiu wystarczająco dobry do słuchania. :wink:

Najważniejsze, że PR1, PR2, PR3 i PR24 docierają do Radomia. :D Więcej do szczęścia nie trzeba. :)
odpowiedź
User
Deresz
Co to za zmiany tak naprawdę? Wedle strony zetgold.pl Pan Karwaszewski był redaktorem naczelnym, Pan Pieter dyrektorem muzycznym, a Pan Borys sekretarzem. To teraz Pan Karwaszewski jest dyrektorem anteny czyli podobnie jak był dyrektorem programowym?
odpowiedź
User
Rudolf
Problemem Radia Zet Gold nie jest i nigdy nie był żaden dyrektor programowy, muzyczny, a już tym bardziej smutna albo wesoła pani z poranka. Tam w większości pracują ludzie, którzy odnosili sukcesy w swoich poprzednich miejscach pracy. Po krótkiej obserwacji widać, że Gold został wymyślony tak żeby ani przez chwilę nie wchodził w paradę ZETce. To obłęd. Ta stacja sięga po piosenki do 1989 roku, a adresuje swój program do 40-45 latków... Można przypuszczać, że zrobiono tak celowo. Nikt rozsądny nie pomyślałby, ze taka konfiguracja ma szansę odnieść sukces (czyt. zrobić wynik). Czasy, w których liczyło się tylko to jakie piosenki ma w bazie radio już dawno minęły.
Po 1989 też się zdarzają
odpowiedź