Kuba Wojewódzki i gwiazdy wspominają pracę w TVN na 20-lecie stacji. „Chcemy więcej”

W ramach autopromocji TVN emituje 60-sekundowe spoty z wypowiedziami gwiazd, które od dłuższego czasu są związane ze stacją. W materiałach występują m.in. Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop.

W minutowym spocie występuje Kuba Wojewódzki, który siedzi na fotelu i opowiada o swoim talk-show. Program „Kuba Wojewódzki” od 2006 roku emitowany jest na antenie TVN, a wcześniej w latach 2002-2006 pokazywała go Telewizja Polsat. - Zostałem bezczelnie kupiony za duże pieniądze i, szczerze mówiąc, zgodziłem się - opowiada showman.

- Uzgodniliśmy (z Edwardem Miszczakiem - red.), że TVN nie chce innego programu, nie chce mnie innego, nie chce innego formatu, tylko chce taki program jak został wymyślony, czyli program, który ma przysparzać kłopotów - opisuje Kuba Wojewódzki.

Wojewódzki dodaje, że „czuje się doceniany” kiedy jest wyrzucany z telewizji. - Wtedy czuję, że znalazłem tę granicę, której nikt inny nie przekraczał. Moją dewizą telewizyjną było zawsze pytanie: jak daleko można się posunąć za daleko? Parę razy się udało, parę razy bolało, były nawet solidne kary. Ale myślę, że jesteśmy tego warci. Bo chcemy więcej - konkluduje.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jesienny-spot-wizerunkowy-tvn-2017-rok-zobacz-wideo-robert-przyszlak ##

Stacja emituje także podobny spot z udziałem Marcina Prokopa, który z nadawcą związany jest od września 2007 roku (w parze z Dorotą Wellmann prowadzi „Dzień dobry TVN”). Był gospodarzem m.in. programu rozrywkowego "Masz minutę".

Spoty zostały przygotowane przez dział autopromocji TVN. To część kampanii wizerunkowej z okazji 20-lecia istnienia firmy. Prawdopodobnie w podobnych materiałach wystąpią inne gwiazdy TVN.

Kampania pod hasłem "Chcemy więcej" prowadzona jest od sierpnia (zobacz 2-minutowy spot jubileuszowy).

łb