WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-09-07

POLEĆ DRUKUJ

Key Account Manager

Jako jedna z pierwszych agencji White-hat SEO w Polsce, kompleksowo obsługujemy firmy, zapewniając im jak najlepszą widoczność w Internecie. W skład naszego zespołu wchodzą również eksperci z obszaru Content i Performance Marketingu. Działamy na rynkach zagranicznych, wspierając polskich przedsiębiorców na rynku międzynarodowym. Odrzucamy stare i nieskuteczne metody na rzecz nowatorskich działań, co stawia nas w branżowej awangardzie. Nasze usługi kierujemy do średnich i dużych klientów korporacyjnych, dla których tworzymy rozwiązania szyte na miarę.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
•    sprzedaż usług i rozwiązań oferowanych przez firmę z obszarów SEO, SEM, Social Media, Content Marketing etc.
•    identyfikacja i kwalifikacja szans sprzedażowych
•    analiza potrzeb klienta
•    opracowywanie koncepcji i strategii komunikacyjnych dla klientów spółki
•    przygotowywanie ofert oraz prezentacji reklamowych
•    prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych
•    negocjowanie warunków współpracy
•    budowa i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami
•    analiza danych rynkowych dotyczących obszaru działalności spółki oraz konkurencji

Wymagania:
•    minimum 2-3 letnie doświadczenie w racy na stanowisku KAM i pochodnych
•    bardzo dobra znajomość zagadnień marketingu internetowego z obszarów: SEO, SEM, Social Media, Content marketing, etc.
•    umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia
•    otwartość i komunikatywność
•    wysoka kultura osobista
•    samodzielność oraz umiejętność organizowania pracy

Oferta:
•    bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
•    elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt menedżerski)
•    udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

Warunki zatrudnienia:
•    miejsce pracy: biuro w Warszawie na Saskiej Kępie
•    rozwijająca praca w miłej atmosferze w ambitnej i dynamicznie rosnącej firmie
•    współpraca z wiodącymi krajowymi oraz międzynarodowymi firmami
•    stałe podnoszenie kompetencji i umiejętności zawodowych

Aplikacje przyjmujemy na adres rekrutacja@agencjawhites.pl, tytuł wiadomości Key Account Manager.

Prosimy  o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-11-22 DJ / PREZENTER RADIOWY Radio PLUS lubuskie
2017-11-22 Redaktor TVN mazowieckie
2017-11-22 REPORTER / SERWISANT Radio PLUS kujawsko-pomorskie
2017-11-22 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-22 Key Account Manager Media Group mazowieckie
2017-11-21 Realizator Wizji Fratria mazowieckie
2017-11-21 Marketing Coordinator BBC mazowieckie
2017-11-21 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-11-21 Specjalista działu Techniki Telewizyjnej Fratria mazowieckie
2017-11-20 Regionalny kierownik rozwoju online Agora łódzkie
2017-11-20 Specjalista ds. sprzedaży reklamy Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-20 Account Executive BrandLab mazowieckie
2017-11-19 Redaktor – artykuły o tematyce technologicznej (praca zdalna) Newseria mazowieckie
2017-11-18 dziennikarz / reporter Newseria mazowieckie
2017-11-17 SPECJALISTA DS. PROMOCJI B2B Agora mazowieckie
2017-11-17 Media Assistant Media Group mazowieckie
2017-11-16 Specjalista ds. promocji VoD Onet.pl mazowieckie
2017-11-16 Specjalista ds. Sprzedaży Media TV Plus mazowieckie
2017-11-16 Account Manager PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-11-16 Specjalista/ka ds. reklamy natywnej PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-11-15 Doradca Klienta Grupa RMF małopolskie
2017-11-15 Project Manager White Paper Agency mazowieckie
2017-11-15 Junior Account Executive BrandLab mazowieckie
2017-11-14 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-14 SENIOR STRATEGY ​PLANNER Peppermint Warszawa ​ mazowieckie
2017-11-14 SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS AM ART-MEDIA AGENCJA PR mazowieckie
2017-11-14 E-commerce Manager Onet.pl mazowieckie
2017-11-13 Programme Planner [Comedy Central] Viacom International Media Networks mazowieckie
2017-11-13 Staż w redakcji Radia TOK FM Agora mazowieckie
2017-11-13 Specjalista ds. Koordynacji Ramówek Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-12 REDAKTOR / WYDAWCA Wirtualnemedia.pl mazowieckie
2017-11-12 Inżynier w Zespole Transmisji TVN mazowieckie
2017-11-11 Event Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-10 BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER Hash.fm mazowieckie
2017-11-09 Specjalista ds. komunikacji Grupa PTWP śląskie
2017-11-09 Sales Manager Filmweb mazowieckie
2017-11-09 Junior Media Specialist Rebel Media mazowieckie
2017-11-08 SOCIAL MEDIA SPECIALIST Open Gate mazowieckie
2017-11-08 Project Manager Lighthouse Consultants mazowieckie
2017-11-08 Asystent/ka Prezesa Zarządu Telewizja Puls mazowieckie
2017-11-07 PROJECT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-07 PODSTAWOWY KURS OPERATORA KAMERY TVP mazowieckie
2017-11-07 PODSTAWOWY KURS MONTAŻU FILMOWEGO TVP mazowieckie
2017-11-07 WARSZTATY LEKTORSKIE „REKLAMA I FILM” TVP mazowieckie
2017-11-07 Asystent content managera Tako Media dolnośląskie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów