WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-09-08

POLEĆ DRUKUJ

JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Firma: PUBLIC DIALOG
Stanowisko: JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE
Region: WARSZAWA
ZADANIA:
- współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji
-prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego
- raportowanie do klientów

WYMAGANIA:
- ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)
- doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR)
- 1-2 lata pracy w agencji PR
- lekkie pióro
- dodatkowy atut praca w redakcjach, mediach
- bardzo dobra znajomość języka polskiego
- biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)
- umiejętność planowania i zarządzania czasem

OFERUJEMY:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość ciągłego rozwoju
- bardzo dobre warunki zatrudnienia

KONTAKT:
CV prosimy wysyłać na adres: k.delis@publicdialog.pl;  praca@publicdialog.pl

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-09-25 Zespół redakcyjny Cavatina małopolskie
2017-09-25 DJ/ Prezenter/ Dziennikarz muzyczny Radio Złote Przeboje mazowieckie
2017-09-24 Tele Sales Executive (ONLINE + PRINT) Media Impact Polska małopolskie
2017-09-23 Digital Communication Junior Planner Buyer MEC mazowieckie
2017-09-23 Redaktor Online Radio ZET mazowieckie
2017-09-23 Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych Wydawnictwo AVT-Korporacja mazowieckie
2017-09-22 TV & Video Campaign Planner K2 mazowieckie
2017-09-22 Dziennikarz Wirtualnemedia.pl mazowieckie
2017-09-22 DJ / Prezenter Radiowy Grupa ZPR Media śląskie
2017-09-22 Account Manager Kerris Group mazowieckie
2017-09-21 Digital Account Manager Schulz brand friendly cała Polska
2017-09-21 Digital Specialist Schulz brand friendly cała Polska
2017-09-20 MEDIA BUYER Komunikacja Plus mazowieckie
2017-09-20 Account manager Komunikacja Plus mazowieckie
2017-09-20 Account Executive Media Impact Polska dolnośląskie
2017-09-20 Audience Researcher Onet.pl mazowieckie
2017-09-19 Account Executive BJ Group mazowieckie
2017-09-19 Designer/Koordynator Kreatywny TVN mazowieckie
2017-09-19 Specjalista ds. Sprzedaży Reklam – Doradca Klienta Media TV Plus mazowieckie
2017-09-19 dziennikarz z doświadczeniem w lokalnej prasie Super Express mazowieckie
2017-09-18 Digital Media Technician SDI mazowieckie
2017-09-18 Korektor / Korektorka Medical Tribune Polska mazowieckie
2017-09-18 Digital Marketing Coordinator Aliganza Fashion Agency mazowieckie
2017-09-18 Marketing Specialist Kerris Group mazowieckie
2017-09-18 Redaktorka / Redaktor Medical Tribune Polska mazowieckie
2017-09-17 REALIZATOR ŚWIATŁA TVN mazowieckie
2017-09-17 Content Editor / Branded Content Editor newonce.net mazowieckie
2017-09-16 OPERATOR KAMERY STUDIO TVN mazowieckie
2017-09-16 Dziennikarz - specjalizacja technologie / motoryzacja Wirtualnemedia.pl cała Polska
2017-09-15 SENIOR ACCOUNT MANAGER / domy mediowe Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-09-15 New Business Coordinator and Music Searcher for Upright Music Poland Upright Music mazowieckie
2017-09-15 PODSTAWOWY KURS OPERATORA KAMERY TVP Akademia Telewizyjna mazowieckie
2017-09-15 Handlowiec Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-09-14 Dziennikarz - analityk finansowy Agora cała Polska
2017-09-14 Redaktor Online Planeta.fm mazowieckie
2017-09-14 Konsultant ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-09-14 DJ / Prezenter Radiowy Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-09-14 Traffic Manager RMF FM mazowieckie
2017-09-14 Konsultant ds. Sprzedaży TVN mazowieckie
2017-09-13 Koordynator ds. komunikacji Newseria mazowieckie
2017-09-13 Graphic Designer GPD wielkopolskie
2017-09-13 Manager ds. sprzedaży (obszar online) Gremi Media mazowieckie
2017-09-12 Dziennikarz / redaktor Grupa PTWP mazowieckie
2017-09-12 Sales Representative Apollo Music mazowieckie
2017-09-11 Specjalista ds. Sprzedaży Wirtualnemedia.pl mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów