WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-09-13

POLEĆ DRUKUJ

Manager ds. sprzedaży (obszar online)

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i "Gazeta Giełdy Parkiet" oraz serwisów internetowych, w związku z rozwojem swoich produktów poszukuje do pracy
w  Warszawie:

Managera ds. sprzedaży (obszar online)
Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy:
•    opracowywanie koncepcji, sprzedaż i realizacja projektów niestandardowych
•    sprzedaż powierzchni reklamowych na produktach oferowanych przez Wydawnictwo
•    prowadzenie rozmów handlowych
•    aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
•    umiejętność przygotowywania ofert/prezentacji handlowych
•    analiza rynku w zakresie potencjalnych Klientów
•    realizacja budżetu sprzedaży oraz raportowanie wyników sprzedaży do przełożonych
•    negocjowanie warunków współpracy z partnerami, zawieranie umów oraz nadzór nad ich realizacją
•    obsługa oraz budowanie trwałych relacji z Klientami

Wymagania:
•    skuteczność
•    energia w działaniu, życiowy optymizm
•    kreatywność
•    minimum 3 letnie doświadczenie w dziale handlowym
•    znajomość klientów z sektora biznes (finanse, energetyka, przemysł, budownictwo, transport, farmacja, kancelarie prawne) będzie dodatkowym atutem
•    wskazana znajomość rynku reklamowego, domów mediowych
•    samodzielność w realizacji powierzonych zadań
•    dojrzałość handlowa, wysoka kultura osobista
•    rozwinięte umiejętności negocjacyjne
•    dobra organizacja pracy, rzetelność

Oferujemy:
•    ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści
•    ambitne zadania i potrzebne wsparcie
•    wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
•    dostęp do narzędzi i szkolenia

Oferty zawierające list motywacyjny  i CV prosimy wysyłać na adres online@rp.pl w terminie do 30.09.2017 r.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-23 Integrated Communication Planner Buyer MEC mazowieckie
2017-11-23 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-22 Redaktor TVN mazowieckie
2017-11-22 DJ / PREZENTER RADIOWY Radio PLUS lubuskie
2017-11-22 Marketing Coordinator BBC mazowieckie
2017-11-22 REPORTER / SERWISANT Radio PLUS kujawsko-pomorskie
2017-11-22 Key Account Manager Firma medialna mazowieckie
2017-11-21 Specjalista działu Techniki Telewizyjnej Fratria mazowieckie
2017-11-21 Realizator Wizji Fratria mazowieckie
2017-11-20 Account Executive BrandLab mazowieckie
2017-11-20 Regionalny kierownik rozwoju online Agora łódzkie
2017-11-19 Redaktor – artykuły o tematyce technologicznej (praca zdalna) Newseria mazowieckie
2017-11-19 Specjalista ds. Sprzedaży Wirtualnemedia.pl mazowieckie
2017-11-18 dziennikarz / reporter Newseria mazowieckie
2017-11-17 SPECJALISTA DS. PROMOCJI B2B Agora mazowieckie
2017-11-17 Media Assistant Media Group mazowieckie
2017-11-16 Specjalista ds. promocji VoD Onet.pl mazowieckie
2017-11-16 Specjalista ds. sprzedaży reklamy Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-16 Specjalista ds. Sprzedaży Media TV Plus mazowieckie
2017-11-16 Account Manager PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-11-16 Specjalista/ka ds. reklamy natywnej PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-11-15 Doradca Klienta Grupa RMF małopolskie
2017-11-15 Project Manager White Paper Agency mazowieckie
2017-11-15 Junior Account Executive BrandLab mazowieckie
2017-11-14 E-commerce Manager Onet.pl mazowieckie
2017-11-14 SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS AM ART-MEDIA AGENCJA PR mazowieckie
2017-11-14 SENIOR STRATEGY ​PLANNER Peppermint Warszawa ​ mazowieckie
2017-11-14 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-13 Programme Planner [Comedy Central] Viacom International Media Networks mazowieckie
2017-11-13 Specjalista ds. Koordynacji Ramówek Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-13 Staż w redakcji Radia TOK FM Agora mazowieckie
2017-11-12 REDAKTOR / WYDAWCA Wirtualnemedia.pl mazowieckie
2017-11-12 Inżynier w Zespole Transmisji TVN mazowieckie
2017-11-11 Event Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-10 BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER Hash.fm mazowieckie
2017-11-09 Sales Manager Filmweb mazowieckie
2017-11-09 Specjalista ds. komunikacji Grupa PTWP śląskie
2017-11-09 Junior Media Specialist Rebel Media mazowieckie
2017-11-08 Project Manager Lighthouse Consultants mazowieckie
2017-11-08 SOCIAL MEDIA SPECIALIST Open Gate mazowieckie
2017-11-08 Asystent/ka Prezesa Zarządu Telewizja Puls mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów