Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-01-11

A A A POLEĆ DRUKUJ

Spotkanie opłatkowe pracowników EKO-OKNA S.A – koncert Ani Wyszkoni

W piątek, 22 grudnia w Kornicach ponad 2 tys. pracowników firmy EKO-OKNA S.A. przełamało się opłatkiem i złożyło sobie świąteczne życzenia. Udział w wydarzeniu wzięli również przedstawiciele Zarządu firmy oraz kierownictwo Spółki. W trakcie wigilii wręczono wyróżnienia pracownikom, którzy obchodzili swoje jubileusze. Spotkanie uświetnił koncert Ani Wyszkoni. 

Przedświąteczne spotkanie wigilijne w EKO-OKNA S.A. odbyło się w największej hali nr 3. Udział w wydarzeniu wzięli pracownicy firmy, kierownictwo oraz pracownicy biur spoza Kornic. Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień długoletnim pracownikom firmy, którzy w tym roku obchodzili jubileusze 15 i 10 lat pracy w firmie.

Wydarzenie rozpoczęło wystąpienie Mateusza Kłoska, Prezesa Zarządu EKO-OKNA S.A. -  Chciałabym podziękować wszystkim pracownikom firmy za pomoc, wkład i zaangażowanie w działalność spółki. Pragnę również podziękować dostawcom i klientom za współpracę w mijającym roku. Jesteśmy wdzięczni za sukcesy, ale i za porażki, z których wyciągamy cenne wnioski. Dzięki temu bowiem stajemy się lepsi, mocniejsi i bardzo dobrze zorganizowani. W roku 2018 czekają nas nowe wyzwania i rozwój kolejnych kierunków działalności - powiedział Mateusz Kłosek, Prezes Zarządu EKO-OKNA S.A. 

Zwieńczeniem pięknego wieczoru był koncert Ani Wyszkoni.– Serdecznie dziękuję za zaproszenie. To wspaniałe widzieć tak dużą firmę, która bawi się razem. Szczególnie, jeżeli przedsiębiorstwo to znajduje się blisko miejsca w którym się wychowałam. Jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w Wigilii na ponad 2000 osób. Przepiękne wydarzenie i wspaniała atmosfera. – przyznała po koncercie Ania Wyszkoni, która wraz z zespołem zaprezentowała zarówno utwory z własnego repertuaru, wśród których znalazły się jej największe przeboje oraz tradycyjne kolędy. - Życzę całej firmie EKO-OKNA S.A. wszystkiego co najlepsze w Nowy Roku 2018. Przede wszystkim pasji i wytrwałości w dążeniu do celów oraz realizacji wszelkich planów – dodała na koniec Anna Wyszkoni. 

 

***

EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

 

***

 

KONTAKT:

EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

 

Kontakt dla mediów:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl 

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

 

fax 32 417 01 70

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ