WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Od nowego roku wyższy ZUS dla przedsiębiorców

ZUS spotka się z agencjami reklamowymi, zanim zacznie je wybierać do realizacji zaplanowanych działań

2017-12-21 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaplanowała na połowę stycznia 2018 roku spotkanie z agencjami reklamowymi. Chce na nim przedstawić cele komunikacyjne i oczekiwania co do współpracy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

PAP / Tomasz Gzell PAP / Tomasz Gzell

Jak podaje ZUS, na 2018 rok zaplanowano przeprowadzenie szeregu kampanii informacji. Instytucja chce zaprosić do ich realizacji agencje i specjalistów od kreacji i strategii. Zanim jednak rozpocznie procedury przetargowe, planuje spotkanie, na którym przedstawi strategiczne cele komunikacyjne oraz wstępne oczekiwania. Spotkanie zaplanowano na 16 stycznia 2018 roku.

- Do każdego z planowanych wydarzeń robimy zapytanie ofertowe, wybieramy koncepcję odpowiadającą założeniom merytorycznym i oczywiście kierujemy się kosztami. Prowadzimy kampanie informacyjne, o tych planowanych opowiemy podczas spotkania - przekazała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Agnieszka Jastrzębska, starszy specjalista z ZUS.

Nie uzyskaliśmy jednak odpowiedzi, czy ZUS wybierze jedną agencję do realizacji wszystkich zaplanowanych działań, czy też do każdego z planowanych projektów będzie je wybierał oddzielnie.

Autor: bg

Wiecej informacji: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, ZUS

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia