SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Zagadkowa Osiecka” nowy cykl Katarzyny Stoparczyk w Trójce

W niedzielę 11 lutego w Programie III Polskiego Radia startuje nowy cykl Katarzyny Stoparczyk - „Zagadkowa Osiecka”. Będzie pojawiać się na antenie raz w miesiącu - w czasie „Zagadkowej niedzieli” - prowadzonej przez tę samą dziennikarkę.

Katarzyna Stoparczyk Article

„Zagadkowa Osiecka" to nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. Prowadzi ona w radiowej Trójce cykl „Dzieci wiedzą lepiej" oraz audycje: „Myślidziecka 3/5/7" i „Zagadkowa niedziela", która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi.

Właśnie od „Zagadkowej niedzieli" – po raz pierwszy z udziałem publiczności – rozpocznie się niedzielne spotkanie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej (początek o godz. 9.00). - Zaraz potem zapraszamy na szalony, energetyczny koncert pt. „Budyń Julka Tuwima” - zapowiada prowadząca.

Na scenie Studia im. A. Osieckiej pojawią się muzycy i wokaliści: Jacek „Budyń” Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. Koncert trwał będzie od godz. 10.05 do 11.00 i nie będzie można go usłyszeć na antenie: w tym czasie emitowana będzie, zgodnie z ramówką, audycja Wojciecha Manna pt. „Piosenki bez granic”.

- Premierą tego artystycznego projektu inaugurujemy cykl spotkań pt. „Zagadkowa Osiecka”. A to oznacza, że nasze muzyczne studio otwieramy dla najmłodszych. Będziemy się tu spotykać przynajmniej raz w miesiącu - dodaje Katarzyna Stoparczyk.

Według badania Radio Track w całym ub.r. Trójka miała 6,7 proc. udziału w rynku słuchalności, o 1,2 pkt proc. mniej niż rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Zagadkowa Osiecka” nowy cykl Katarzyny Stoparczyk w Trójce

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Izis
Niestety nie da się słuchać tej pani. Manieryczna, infantylna, egzaltowana. Może pomysły.ma dobre, ale nie powinna się wypowiadać do mikrofonu.
14 12
odpowiedź
User
Gość
Zagadkowa Niedziela to był bardzo dobry program, ale jak go prowadził Kuba Strzyczkowski...
12 7
odpowiedź
User
Gość X
Stoparczyk też dobra jest. Była przecież w "Karpiu" i prowadziła koncerty Agaty Steczkowskiej z dziećmi i dorosłymi. Świetnie się słucha Pani Stoparczyk, jest fantastyczna. Znana z "Dzieci wiedzą lepiej" bardzo humorystycznego programu. W "Zagadkowej niedzieli" jest zabawna. Świetnie się wypowiada do mikrofonu i nie tylko. Ja pamiętam "Zagadkową niedzielę" z czasów Andrusa, w jednym odcinku był spór o polskie kluby, trzeba było dopasować 10 miast do nazw drużyn i był spór o Bełchatów vs. Katowice. A najlepsze było to, że grała tam w pojedynku dziewczyna.
6 10
odpowiedź
User
Cezary
Niestety nie da się słuchać tej pani. Manieryczna, infantylna, egzaltowana. Może pomysły.ma dobre, ale nie powinna się wypowiadać do mikrofonu.


Popieram w 100 % ! Tej kobieciny nie idzie słuchać...
7 4
odpowiedź
User
Trójkofan od 53 lat
Pani Stoparczyk prowadzi znośnie audycję "Dzieci wiedzą lepiej", ale jest to zmałpowanie audycji (DUŻO LEPSZEJ) z lat 70-tych Pani Teresy Kłys "Dzieci wiedzą lepiej" pojawiającej się w powtórce z rozrywki.
10 1
odpowiedź
User
Brrrr
Jak ona z takim głosem i seplenienie w ogóle w radiu może być? Podzielam opinię pozostałych. Poza audycjami dla dzieci jest nie do zniesienia. Infantylnosc i infantylnosc. Jest w niej słyszalna jakaś mega nie szczerość. Chcę być taka miła ciocia klocia na antenie ale efekt jest słaby. Irytująca niestety
7 2
odpowiedź
User
K. A.
Znana z "Dzieci wiedzą lepiej" bardzo humorystycznego programu.
Ten program składał się z wypowiedzi dzieci, które były zmanipulowane. Wkładano im w usta teksty, które miały śmieszyć dorosłych. Montaż czyni cuda.
4 1
odpowiedź
User
Kawka
A co / kto zamiast , skoro tak się krytykującym nie podoba ? W morzu promosów i reklam na hemoroidy ta audycja i prowadząca jest naprawdę niezła . Można nie lubic jej maniery głosowej , ale seplenienia nie zauważyłem , głos raczej wesoły, ciepły i przyjemny .
1 3
odpowiedź
User
Prof. Ciekawski
A co / kto zamiast , skoro tak się krytykującym nie podoba? W morzu promosów i reklam na hemoroidy ta audycja i prowadząca jest naprawdę niezła . Można nie lubic jej maniery głosowej , ale seplenienia nie zauważyłem , głos raczej wesoły, ciepły i przyjemny .

Przecież to jest m.in. kolejne pasmo z promosami - Zalewski chyba załapał się na pakiet premium ;-) Ma audycję, pojawi się i w tym paśmie. Czekam na wywiad u Gacek - np. na temat książek ;-) Trzeba mieć dużo wyobraźni, by widzieć to inaczej, wszak ciekawej muzyki, ciekawych muzyków nie brakuje. Ba, wśród słuchaczy Trójki jest wielu, którzy mają na koncie znacznie ciekawsze odkrycia muzyczne (przypominam, że istnieje coś takiego jak Internet) i potrafią znacznie ciekawiej o nich mówić.
6 0
odpowiedź
User
wojtek
Fachowcy od siedmiu boleści mędrkują ,pracowałem w radiu i komercyjnym i dla publicznego,a trójki słucham od zawsze.Klimat jaki wytwarza pani redaktor Stoparczyk jest niepowtarzalny i kontakt ze swoimi malymi czy innymi gośćmi również.Wspaniałe otwarcie niedzieli z samego poranka.Słucham jeszcze w łóżku:) Najprościej krytykować.Ciekawe jaką, jeden z drugim ma dykcję czy warunki głosowe:)To pewnie ci panowie co tak krzyczą by z trójki wyrzucić " Niedżwiedzia" czy Manna.
3 4
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing