WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rekord TOK FM, coraz gorsze wyniki Trójki i Jedynki

Gorący temat

Grzegorz Pawelczyk zrezygnował z kierowania TVP Info, Ewa Bugała na urlopie

0

Z okazji Dnia Dziecka RMF FM przeprowadzi zbiórkę na sprzęt ratujący życie dzieciom

2017-05-31 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek, 1 czerwca, dochód z loteryjnych sms-ów wysyłanych przez słuchaczy RMF FM zostanie przekazany przez stację na kupno sprzętu dla Kliniki Alergologii i Mukowiscydozy, działającej w szpitalu im. św. Jadwigi w Rzeszowie.  W ubiegłym roku za pieniądze ze zbiórki kupiono elektrody i oprogramowanie do elektrokortykografii dla dzieci.

Z okazji Dnia Dziecka RMF FM przeprowadzi zbiórkę na sprzęt ratujący życie dzieciom

Specjalna edycja loterii RMF FM „Szczęśliwa 13-tka” zorganizowana zostanie dla dzieci chorych na mukowiscydozę. Dzięki tej akcji dzieci z Podkarpacia i części województwa lubelskiego otrzymają potrzebne wsparcie. Obecnie przebywa tam prawie 80 dzieci, które do tej pory musiały korzystać z pomocy ambulatoryjnej w innych miastach.

1 czerwca słuchacze RMF FM dowiedzą się więcej o samym szpitalu, problemach związanych ze sprzętem, ale także poznają historie tamtejszych pacjentów. Pieniądze uzyskane tego dnia z sms-owej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup oscylometru, umożliwiającego ocenianie układu oddechowego małych pacjentów w precyzyjny i prosty sposób.

Ubiegłoroczna akcja przeprowadzana w Dniu Dziecka przez radiostację umożliwiła zakup specjalistycznego oprogramowanie do elektrokortykografii (badanie czynności mózgu EEG przeprowadzane podczas operacji) oraz niezbędnych do przeprowadzenia tego badania elektrod.  Urządzenie to otrzymał Szpital Zdroje w Szczecinie.

Udział RMF FM pod względem słuchania w okresie od stycznia do marca 2017 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 24,8 proc., po wzroście względem analogicznego okresu rok wcześniej o 0,9 pkt. proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: RMF FM

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia