WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Prawie połowa wydatków na reklamę radiową trafia do RMF FM i Radia Zet, TOK FM i VOX FM mocno w górę (top10)

Gorący temat

CBA: Matczuk i Plakwicz złamali przepisy, zakładając agencję Solvere, kiedy pracowali jeszcze w kancelarii premiera

0

Wózki spacerowe od RMF FM na 28. urodziny stacji

2018-01-11 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Radio RMF FM świętuje swoje urodziny. Z tej okazji każde dziecko urodzone w 28. rocznicę powstania radia tj. 15 stycznia 2018 r. otrzyma wózek spacerowy z limitowanej edycji.

Wózki spacerowe od RMF FM na 28. urodziny stacji

Żeby otrzymać wózek specjalny wózek RMF, rodzice powinni wysłać zgłoszenie przez stronę WWW radia. W poniedziałek, 15 stycznia od rana dziennikarze stacji będą odwiedzać szpitale położnicze w całej Polsce, aby witać nowych słuchaczy i ich rodziców.

Akcja przeprowadzana jest pod hasłem “Witamy nowych słuchaczy” i nie ogranicza się tylko do tego jednego dnia. Choć 15 stycznia jest kulminacją rozdawania wózków, otrzymują je także słuchacze, którzy już na kilka dni wcześniej wyślą swoje zdjęcie do redakcji i napiszą, jak bardzo czekają na nowego członka rodziny. Redakcja nagradza tylko niektóre wypowiedzi.

To już kolejna akcja urodzinowa, w której radio RMF wita nowych słuchaczy specjalnymi prezentami. W roku 2015 w 25. rocznicę urodzin stacji wyjątkowe wyprawki otrzymały wszystkie dzieci urodzone tego dnia. Zgodnie z danymi publikowanymi przez GUS wydano wówczas ilość wyprawek równą ilości urodzonych dzieci.

Urodzinowej akcji towarzyszy kampania promocyjna w telewizji (TVP, TVN, POLSAT i tematyczne kanały tych grup), prasie i internecie. Za kreację i planowanie mediów odpowiada dział promocji GRUPY RMF.

Z badań Radio Track Millward Brown wynika, że w okresie od września do listopada 2017 roku udział RMF FM pod względem słuchania wyniósł 25,8 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: wózki spacerowe, urodzimy RMF FM, RMF FM

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia