WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Mateusz Skwarczek w warszawskim zespole fotoreporterów „Gazety Wyborczej"

Wojciech Staszewski przechodzi z „Twojego Stylu” do „Wysokich Obcasów Praca”

2018-01-03 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wojciech Staszewski, ostatnio dziennikarz „Newsweeka” i „Twojego Stylu” przeszedł do redakcji „Wysokich Obcasów Praca”. Jego teksty będzie można znaleźć też w „Gazecie Wyborczej” i na Wyborcza.pl.

Wojciech Staszewski przechodzi z „Twojego Stylu” do „Wysokich Obcasów Praca”

Wojciech Staszewski jest dziennikarzem od ponad 25 lat. Pracę zaczynał w miesięczniku „Rock'n'Roll", później przez ponad 20 lat pracował w „Gazecie Wyborczej", pisząc w dziale krajowym o edukacji oraz przygotowując reportaże (w tym do „Dużego Formatu").

W „Gazecie Wyborczej” Staszewski promował swoją pasję - bieganie, a także współtworzył akcję „Polska Biega”. Ostatnio był dziennikarzem „Newsweeka” i „Twojego Stylu”.

- Poza „Gazetą Wyborczą" zebrałem nowe doświadczenia - pracy w rytmie frontowego tygodnika oraz luksusowego miesięcznika dla kobiet. Myślę, że będę mógł te doświadczenia spożytkować dla dobra „Wysokich Obcasów Praca" i wszystkich czytelników „Gazety Wyborczej" - zapowiada Wojciech Staszewski.

Z danych ZKDP wynika, że w październiku br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wyniosła 102 127 egz. W tym samym miesiącu - jak wynika z badania Gemius/PBI - serwis Wyborcza.pl odwiedziło 6,1 mln realnych użytkowników, którzy wykonali 58,66 mln odsłon.

Autor: ps

Wiecej informacji: Staszewski, Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia