WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Orange Love reklamowane z Netflixem, Eleven Sports i telewizją 4K (wideo)

Włoska Seria A w Eleven Sports przez kolejne trzy lata. „Ta liga ma w Polsce lojalnych fanów”

2018-03-13 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Przez kolejne trzy sezony mecze rozgrywek włoskiej ligi Serie A nadawane będą przez Eleven Sports. Nadawca nabył na wyłączność prawa do ich pokazywania na terenie Polski. Mecze można oglądać także na stronie Elevensports.pl oraz w specjalnej aplikacji.

Włoska Seria A w Eleven Sports przez kolejne trzy lata. „Ta liga ma w Polsce lojalnych fanów”

Nowa umowa oznacza, że widzowie Eleven Sports będą mogli oglądać Serie A co najmniej do końca sezonu 2020/21. Kontrakt daje nadawcy wyłączne prawo do rozgrywek ligi włoskiej na terytorium Polski na żywo, nadawania ich powtórek oraz fragmentów na antenach swoich czterech kanałów, ale także w serwisie internetowym elevensports.pl.

- Serie A ma w Polsce lojalnych fanów, którzy wiernie kibicują ulubionym drużynom i piłkarzom. Z tego względu od początku mecze ligi włoskiej były jednym z kluczowych elementów w naszym portfolio. Zajmują one ważne miejsce w ramówce -pokazujemy większość meczów na żywo, a najciekawsze otrzymują specjalną oprawę - mówi Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce.

Eleven Sports transmituje spotkania włoskiej ekstraklasy na terytorium Polski od początku swojego istnienia, czyli od sierpnia 2015 roku. Największą popularnością wśród widzów cieszą się mecze klubów takich jak AC Milan czy Inter Mediolan, ale także drużyn, w których grają polscy zawodnicy, między innymi reprezentanci Wojciech Szczęsny (Juventus), Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński (SSC Napoli).

W Polsce kanały nadawcy można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi takich jak: nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, Inea, Toya, Netia czy Promax, oraz u kilkudziesięciu lokalnych operatorów telewizyjnych. Są one dostępne również przez aplikację Eleven Sports, na stronie Elevensports.pl oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Według danych Nielsen Audience Measurement w ub.r. średni udział Eleven Sports 1 w ub.r. wyniósł 0,05 proc., a Eleven Sports 2 - 0,03 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: Seria A, Eleven Sports, Krzysztof Świergiel

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia