WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Wiadomości” w TVP1 po raz pierwszy w historii przegrały z „Wydarzeniami” w Polsacie. Liderem „Fakty”

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

Główne wydanie „Wiadomości” tłumaczone na język angielski z nową godziną emisji

2018-03-12 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od poniedziałku, 12 marca 2018 roku pokazywane w TVP Polonia główne wydanie „Wiadomości” tłumaczone na język angielski będzie emitowane o nowej porze - o godz. 0.45.

Od lewej: Krzysztof Ziemiec, Danuta Holecka i Michał Adamczyk, fot. TVP Od lewej: Krzysztof Ziemiec, Danuta Holecka i Michał Adamczyk, fot. TVP

Przypomnijmy, że TVP Polonia główne wydanie „Wiadomości” tłumaczone na język angielski pokazuje od 26 lutego br. o godz. 2.00. Od najbliższego poniedziałku o tej porze stacja będzie nadal pokazywać dziennik, ale będzie to jego wersja oryginalna.

Jak informuje Telewizja Polska, decyzja ta została podjęta na życzenie widzów.

Od początku lutego br. codzienny anglojęzyczny program informacyjny „Today in Poland” jest pokazywany w Telewizji Republika.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lutym br. średnia oglądalność głównego wydania „Wiadomości” w TVP1 wynosiła 2,35 mln widzów, a w TVP Info - 522 tys. Łącznie to daje 2,87 mln oglądających, co jest wynikiem o 5,75 proc. gorszym względem lutego ub.r. – wówczas serwis pokazywany był tylko w Jedynce (miał on wówczas 3,04 mln widzów).

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Wiadomości, TVP Polonia

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia