WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Reaktywacja CPN - marka z potencjałem, ale „come back” będzie biznesowo trudny (opinie)

Waldemar Grzegorczyk za Marcina Mastalerka dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej w Orlenie

2017-09-22 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Waldemar Grzegorczyk objął obowiązki dyrektora wykonawczego ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen. Poprzednio tę funkcję pełnił w firmie Marcin Mastalerek.

Waldemar Grzegorczyk Waldemar Grzegorczyk

Marcin Mastalerek z Orlenem rozstał się na początku września br., poinformował, że otrzymał inną propozycję pracy z sektora prywatnego. Z firmą był związany od początku ub.r.

Jako dyrektor wykonawczy ds. komunikacji korporacyjnej Waldemar Grzegorczyk zarządza w Orlenie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną. Poprzednio pracował w firmie w biurze projektów strategicznych.

Od wiosny do listopada ub.r., Grzegorczyk był rzecznikiem prasowym Ministerstwa Finansów. Przedtem przez prawie pięć lat pracował w dziale ekonomicznym „Rzeczpospolitej” jako dziennikarz i redaktor prowadzący.

Wcześniej Waldemar Grzegorczyk krótko był rzecznikiem prasowym ZUS-u, prowadził własne firmy VAL-D i Adventure Explorers oraz pełnił funkcje dyrektora biura komunikacji i rzecznika prasowego w Ciech SA (w latach 2006-2009).

Jeśli chodzi o media, to pracował również w „Gazecie Prawnej” i „Dzienniku” (w obu tytułach w 2006 roku jako kierownik działu gospodarczego), w „Rzeczpospolitej” (w latach 1997-2006, kolejno jako dziennikarz i zastępca kierownika działu ekonomicznego), „Parkiecie” i „Wiadomościach” TVP (w latach 1995-1996 jako współpracownik).

Autor: tw

Wiecej informacji: Waldemar Grzegorczyk, Marcin Mastalerek, Orlen

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia