WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Volkswagen Golf Variant reklamowany w gwarach regionalnych (wideo)

„Volkswagen zmienia zasady gry” w akcji dla kurierów (wideo)

2015-08-20 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Zespół MediaCom Beyond Advertising, jednostki contentowej MediaCom Warszawa, przygotował niestandardowe działania ambientowe dla marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Akcja odbywa się pod hasłem „Volkswagen zmienia zasady gry”.

„Volkswagen zmienia zasady gry” w akcji dla kurierów (wideo)

Rozpoczęta właśnie kampania skierowana jest do pracowników firm kurierskich z całej Polski. W jej ramach otrzymają oni dedykowane paczki.

Całą akcję zapoczątkował teaser, w ramach którego wysłano przesyłki do 10 wybranych kurierów. Pod wskazanym adresem na kurierów czekały osoby zaangażowane w projekt. Ich zadaniem było przyjęcie dostarczonych paczek, a następnie przekazanie ich do właściwych adresatów czyli kurierów. W paczkach kurierzy znaleźli przedmioty ułatwiające ich codzienną pracę, takie jak kubek termiczny, ładowarka samochodowa czy smycz. Dodatkowo był również katalog prezentujący model Volkswagena Craftera oraz specjalna oferta produktowa i finansowa na zakup tego  samochodu.

Akcja teaserowa, która odbyła się na przełomie lipca i sierpnia br. zapoczątkowała kampanię, która potrwa do końca sierpnia. Zaplanowano wysyłkę kolejnych przesyłek do 460 kurierów w całym kraju.

Za opracowanie konceptu oraz realizację akcji dla Volkswagen Samochody Użytkowe odpowiada MediaCom Beyond Advertising, jednostka specjalna MediaCom Warszawa. Jest ona wspierana w realizacji akcji przez agencję Futura Media.

Autor: bg

Wiecej informacji: Volkswagen, samochody użytkowe

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia