WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Męskie Granie najlepsze w Polsce, a Immowelt w Europie w zestawieniu YouTube AdsLeaderboard 2017. „Polskie marki to europejski poziom”

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

Video Brothers dla „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” na YouTubie

2018-01-24 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć partnerska Video Brothers będzie odpowiadała za zarządzanie treściami na youtube’owych kanałach dzienników „Rzeczpospolita” i „Parkiet” (wydawanych przez Gremi Media).

Video Brothers dla „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” na YouTubie

Video Brothers będzie odpowiadać za przygotowanie i wdrożenie kompletnej strategii contentowej dla kanałów youtube’owych Rzeczpospolita TV i Parkiet TV mającej na celu poprawienie ich zasięgów, w tym również przekierowywanie ruchu na serwisy Rp.pl oraz Parkiet.com.

Agencja zoptymalizuje ponad 4,5 tys. materiałów wideo na tych kanałach oraz zapewni ochronę dla wszystkich autorskich treści „Rzeczpospolitej” i „Parkietu ”na YouTubie (nielegalne kopie zostaną usunięte). Wykona też prace w zakresie monetyzowania i porządkowania treści.

Ponadto Video Brothers przeszkoli ekipę Gremi Media odpowiedzialną za multimedia w zakresie wydawania i monetyzacji treści wideo na YouTubie.

Zlecenie został pozyskane przez agencję w efekcie działań new businessowych. Współpracę zaplanowano bezterminowo.

- Widzimy ogromny potencjał w profesjonalnych treściach na YouTube, szczególnie w kategorii kanałów związanych z tematyką inwestycyjną, rynkiem kapitałowym i ogólnie z obszarem biznesowym. Tworzymy silnie rosnącą grupę podmiotów gospodarczych oraz dużych marek zainteresowanych ekspansją w tym obszarze - podkreśla Paweł Kwaśniewski, video content producer odpowiedzialny w Video Brothers za wsparcie multimedialne oraz kluczowych partnerów mediowych.

Video Brothers obsługuje ponad 210 kanałów youtube’owych z Polski i zagranicy, których materiały notują łącznie ponad 130 mln wyświetleń miesięcznie. W branży mediów klientami agencji są m.in. Muzo.fm i Superstacja (Grupa Polsat), Interia.pl (Grupa Bauer), Studio Miniatur Filmowych i Warszawska Szkoła Filmowa, a także kanały youtube’owe Historia bez cenzury, Na gałęzi, Uwaga! Naukowy Bełkot, True Beauty is Internal oraz Footroll.

Autor: tw

Wiecej informacji: Video Brothers, Gremi Media, Rzeczpospolita, Parkiet, YouTube

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia