WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Twój Styl” najchętniej kupowany w I-III kwartale. „Shape” z największym wzrostem

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

0

Odświeżona makieta „Twojego Stylu”. Nowe fonty zaprojektowane przez Christiana Schwartza i Paula Barnesa

2017-12-14 A A A KOMENTARZE: 8 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Miesięcznik „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) od styczniowego numeru (w kioskach od 14 grudnia br.) będzie ukazywał się w odświeżonej makiecie. Ma ona nawiązywać do światowych trendów w projektowaniu luksusowych pism.

Odświeżona makieta „Twojego Stylu”. Nowe fonty zaprojektowane przez Christiana Schwartza i Paula Barnesa

Wydawca wprowadza nowe fonty, zaprojektowane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie typografii (m.in. Christiana Schwartza i Paula Barnesa), którzy współpracowali z najlepszymi magazynami na świecie. Schwartz pracował m.in. nad fontami dla amerykańskiej edycji magazynu „Esquire”, a wraz z Barnesem - dla „Guardiana”.

Czytelniejsza stała się też nawigacja: otwarcia kluczowych działów są teraz wyraźnie zaznaczone, a informacje na paginach - bardziej precyzyjne. Zabiegi te mają ułatwić czytelnikom poruszanie się po magazynie.

Styczniowe wydanie pisma ukazuje się w łącznej objętości 264 stron, w cenie 9,99 zł i nakładzie 280 tysięcy egzemplarzy. Jego sprzedaż zostanie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu i internecie. Za kreację odpowiada Digit-Art, za mediaplan - MEC.

Z danych ZKDP wynika, że w pierwszych trzech kwartałach 2017 roku średnia sprzedaż „Twojego Stylu” wyniosła 175 040 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Twój Styl, Christian Schwartz, Paul Barnes

Komentarze (8) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia