WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN wyprzedził TVP1 i Polsat. Super Polsat najwyżej wśród nowych kanałów (top 150 stacji)

Gorący temat

„Hipnoza” traci widzów z odcinka na odcinek. TVN przegrywa z konkurencją

0

TVP2 rozpoczyna emisję „The Voice Kids” (wideo)

2018-01-01 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku telewizyjna Dwójka wyemituje pierwsze dwa odcinki nowego talent-show „The Voice Kids”. Regularna emisja programu rozpocznie się 6 stycznia br. - kolejne odcinki będą pokazywane w sobotnie wieczory.

TVP2 rozpoczyna emisję „The Voice Kids” (wideo)

Polska wersja dziecięcego talent-show „The Voice Kids”, to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego „The Voice”, który w Polsce doczekał się już ośmiu edycji. Za produkcję obu tytułów w naszym kraju odpowiada Rochstar.

W show występują utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 8 do 15 lat, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne jak w „The Voice”: dzieciaki biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi.

Występy uczestników w polskiej wersji programu oceniać będą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Prowadzącymi show zostali Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Adam Zdrójkowski.

Premiera „The Voice Kids” na antenie TVP2 odbędzie się w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku. Stacja pokaże wówczas dwa odcinki produkcji - o godz. 20.05 i 21.10. Kolejne odcinki show będzie można oglądać według planu w soboty o godz. 20.05, czyli w obecnym paśmie „The Voice of Poland”.

Jak mówił nam dyrektor TVP2 Marcin Wolski, celem emisji „The Voice Kids” w zimowej ramówce jest kontynuacja wysokiej oglądalności sobotniego prime-time w sezonie zimowym. - Chcemy premiery emitować nie tylko wiosną i jesienią, ale również w ramówkach zimowych i letnich. Zwłaszcza chcemy wyeliminować spadki oglądalności Dwójki w okresach letnich - komentował szef stacji.

Castingi do pierwszej edycji talent-show „The Voice Kids” odbyły się w dniach 26-27 czerwca oraz 1-2 lipca br. Program był nagrywany równolegle z „The Voice of Poland”.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 7,84 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: The Voice Kids, TVP2

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia