SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Trzy po trzy” - satyryczne podsumowanie dnia w Trójce. Gospodarzem Mariusz Cieślik

Od 12 lutego Trójka wprowadza satyryczny cykl „Trzy po trzy” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Audycję poprowadzi Mariusz Cieślik, a wśród gości pojawią się m.in. Grzegorz Halama, Mikołaj Cieślak, Krzysztof Ibisz, Piotr Gąsowski, Robert Korólczyk, Robert Motyka, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Rafał Pacześ i Maciek Dąbrowski.

fot. polskie radio Article

Krótki 10-minutowy cykl pojawiać się ma w popołudniowym paśmie „Zapraszamy do Trójki”, o godz. 18.10. Program będzie nosił nazwę „Trzy po trzy”, czyli trzy tematy po trzy minuty w formie satyrycznego podsumowania dnia.

Codziennie gościem Mariusza Cieślika będzie inny gość - znani satyrycy będą także współautorami kolejnych wydań programu.

- Zanim ludzie się zdołują, oglądając w telewizyjnych wiadomościach newsy o kolejnych tragediach i problemach kraju, postaramy się, żeby trochę się rozerwali. Dlatego nie chcemy, żeby w programie  dominowała polityka. Ona i tak otacza nas zewsząd - mówi Cieślik. - Ale nie będzie tematów tabu. Jedyne ograniczenie wynika z przepisów. Młode pokolenie satyryków jest przyzwyczajone do używania wulgaryzmów jako środka wyrazu. W radiu to niemożliwe - dodaje.

Oprócz znanych gwiazd kabaretu, takich jak m.in. Grzegorz Halama, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Motyka z Paranienormalnych, Adam Małczyk z Formacji Chatelet czy Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, na antenie pojawią się również popularni standuperzy i youtuberzy (m.in. Łukasz „Lotek” Lodkowski czy Rafał Pacześ). W ekipie programu „Trzy po trzy” znajdą się również: Maciej Buchwald z Klancyka oraz aktor komediowy Piotr Gąsowski.

- Dla niezorientowanych niespodzianką może być fakt, że, wśród zawodowych satyryków, pojawi się telewizyjny prezenter Krzysztof Ibisz. Jako człowiek obdarzony dużym poczuciem humoru w tym programie będzie parodiował samego siebie, przygotowując co tydzień „Radio-turniej”, czyli absurdalną zagadkę dla słuchaczy. Nie będzie to jedyna niespodzianka - w przyszłości w „3 po 3” pojawią się też poezja i proza. Będzie to zatem program satyryczno-artystyczny, który ucząc bawi i bawiąc uczy - dodaje Mariusz Cieślik.

Cyklu będzie można wysłuchać od poniedziałku do czwartku o 18.10.

Według badania Radio Track w całym ub.r. Trójka miała 6,7 proc. udziału w rynku słuchalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Trzy po trzy” - satyryczne podsumowanie dnia w Trójce. Gospodarzem Mariusz Cieślik

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
konserwatywna inteligencja prosi o wycofanie bana dla Macieja z Radomia
Szkoda, że nie Jan Pietrzak.
43 2
odpowiedź
User
Boki zrywać
Adekwatny tytul
35 0
odpowiedź
User
Rysiek z kranu
Niech tylko ktoś tknie się demokratycznie wybranej władzy, będą konsekwencje!
17 3
odpowiedź
User
Kawka
O godz 18.05 to się pojawią reklamy na hemoroidy, wątrobę, media sklep i choroby intymne . Jak starczy po tym czasu to może się zmieści audycja . Czy naprawdę ma tam być Krzysztof Ibisz ??????
24 4
odpowiedź
User
3 po 3
Wystarczy posłuchać Gacek... Też 3 po 3...
31 21
odpowiedź
User
Iglo
Aby nie pierdzielili jak Skiba w Antyradiu.
14 9
odpowiedź
User
@3 po 3
I Hanke. Piękny duet by stworzyli. Dwie paple.
5 21
odpowiedź
User
oko
Może nareszcie jakaś drobna zmiana w Trójce? Ileż lat jeszcze będziemy cierpieć przy Kydryńskim, Manie. Niedzwiedzkim czy Olszańskim? Dużo zmian i szybko!!!!!!!
9 82
odpowiedź
User
ząb
Ileż lat jeszcze będziemy cierpieć przy Kydryńskim, Manie. Niedzwiedzkim czy Olszańskim?

Ignorancie, Mann pisze się przez dwie N i nie Niedźwiedzki tylko Niedźwiecki.

Czy dotarło to do ciebie, ignorancie?
62 7
odpowiedź
User
PTK
To nie ignorant. To zwyczajny imbecyl.
50 6
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing