WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Sensacje XX wieku” od 8 stycznia w Polsat Play

„Top Chef 8” w wiosennej ramówce Polsatu. Ruszyły castingi do programu

2017-12-27 A A A KOMENTARZE: 11 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja Polsat zrealizuje ósmą edycję reality-show „Top Chef”, którą będzie można oglądać w wiosennej ramówce. Właśnie ruszyły castingi do programu.

„Top Chef 8” w wiosennej ramówce Polsatu. Ruszyły castingi do programu

W programie „Top Chef” w różnych zadaniach kulinarnych rywalizują ze sobą profesjonalni kucharze, którzy wykonują różne zadania. Ocenia ich czteroosobowe jury. Polska wersja reality-show powstała na licencji amerykańskiego programu o tej samej nazwie, który emitowany był w latach 2006-2011. W naszym kraju za jego realizację odpowiada Jake Vision.

W Polsce do tej pory Polsat pokazał siedem edycji kulinarnego show w latach 2013-2016, z czego w sześciu pierwszych rywalizowali ze sobą kucharze wyłonieni w castingach, a w specjalnej siódmej edycji zatytułowanej „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” uczestnikami byli celebryci.

Telewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji ósmej edycji reality-show, w której ponownie wystąpią zawodowi kucharze wyłonieni w castingach. Na antenie głównego Polsatu będzie można ją oglądać w wiosennej ramówce 2018 roku.

Właśnie trwają poszukiwania uczestników do kulinarnego show. Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: zgloszenia@topchef.com.pl. Poszukiwani są pełnoletni kucharze, którzy zawodowo zajmowali się lub zajmują gotowaniem, pracują lub pracowały (bez względu na formę zatrudnienia) na stanowisku: szefa kuchni, kucharza lub pomocnika kucharza w jakimkolwiek lokalu gastronomicznym.

Następnie odbędzie się drugi etap, czyli udział wybranych kandydatów w castingu, który zaplanowany został na piątek, 5 stycznia 2018 roku w warszawskim hotelu Novotel.

Jeszcze nie wiadomo jaki będzie skład jury i prowadzących „Top Chef’a 8”, ani do jakiego pasma program trafi.

Dotychczasowe siedem edycji show pokazywano w środy o 20.40, a ostatnią z nich - emitowaną jesienią 2016 roku - śledziło 1,38 mln widzów. Przełożyło się to na 9,03 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,49 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 9,78 proc. w grupie 16-59.

Gospodarzem tej edycji show był Maciej Rock, a jurorami - Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Wojciech Modest Amaro. Jej zwyciązcą został Rafał Maserak.

Jak już informowaliśmy, w wiosennej ramówce 2018 roku na antenie Polsatu zadebiutują dwa duże formaty. Będą to programy randkowe: „Take Me Out” i „Wyjdź za mnie”.

Stacja wiosną 2018 roku na pewno pokaże nowe odcinki cotygodniowych seriali „W rytmie serca” i „Przyjaciółki”.

Widzowie Polsatu zobaczą również kolejne edycje programów „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w I półroczu br. udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 11,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Polsat, Telewizja Polsat, Top Chef, wiosenna ramówka

Komentarze (11) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia