WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Biedronka stawia na ekologię i wprowadza nową markę goBio

Telefony Hammer Delta i myPhone Simply 2 w Biedronce za 159 zł i 89,90 zł

2018-01-12 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do sieci sklepów Biedronka wchodzą dwa klasyczne telefony firmy mPTech - Hammer Delta o wzmocnionej konstrukcji i myPhone Simply 2 z bazą ładującą. Oba urządzenia będą dostępne w promocji ze starterem TuBiedronka.

Telefony Hammer Delta i myPhone Simply 2 w Biedronce za 159 zł i 89,90 zł

Hammer Delta to klasyczny, pancerny telefon z klawiszami, który charakteryzuje się odpornością na wodę i pył, co potwierdza certyfikat o normie IP68. Model posiada kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala oraz duże przyciski.

Telefon wyposażono w baterię litowo-jonową o pojemności 1700 mAh, która zapewnia mu do 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu. Ma także aparat VGA, 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD (do kupienia osobno) oraz takie funkcje jak latarka, zegar, budzik, radio FM, mp3, dyktafon, wibracje oraz Dual SIM i Bluetooth.

Hammer Delta oferowany będzie w kolorach czarnym i czarno-pomarańczowym.

myPhone Simply 2 to także telefon o prostej funkcjonalności oraz budowie z klasyczną klawiaturą z dużymi klawiszami, kolorowym ekranem i stacją ładującą. Jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1,77" z prostym, obrazkowym menu. W zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania, dzięki czemu telefon może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.

myPhone Simply 2 posiada akumulator o pojemności 800 mAh, dzięki któremu w trybie czuwania telefon działa do 10 dni. Urządzenie oferuje także przycisk funkcyjny SOS dający możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości SMS do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. Telefon ma też boczne suwaki, za pomocą których można zablokować/odblokować klawiaturę oraz regulować głośność rozmów/dzwonka. Urządzenie wyposażono także w funkcję Dual SIM umożliwiającą obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, latarkę, radio FM, odtwarzacz audio i Bluetooth.

myPhone Simply 2 będzie oferowany w czarnej wersji kolorystycznej.

Telefony Hammer Delta i myPhone Simply 2 dostępne będą we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 15 do 28 stycznia br. lub do wyczerpania zapasów, w promocji ze starterem TuBiedronka, z internetem w pakiecie (1 GB miesięcznie free). Ceny telefonów to odpowiednio 159 zł i 89,90 zł.

 

Autor: km

Wiecej informacji: Hammer Delta, myPhone Simply 2, Biedronka

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia