WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowy talk-show „The story of my life” od 2 marca w Polsacie (zobacz zdjęcia)

Gorący temat

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” opowiada o kondycji człowieka, jego bólu i cierpieniu (wywiad)

0

Tancerka Ola Jordan za Beatę Tyszkiewicz w jury „Tańca z gwiazdami” w Polsacie

2018-02-23 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do jury show Polsatu „Taniec z gwiazdami” dołączy Ola Jordan - tancerka polskiego pochodzenia, która przez 10 lat występowała w brytyjskiej wersji tego programu. W polskiej odsłonie zastąpi Beatę Tyszkiewicz.

Ola Jordan, fot. Getty Images Ola Jordan, fot. Getty Images

Jordan razem ze swoim mężem Jamesem prowadzi w Wielkiej Brytanii szkołę tańca. Przez 10 lat występowała jako tancerka wspólnie z celebrytami w brytyjskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, w jednej z edycji zwyciężyła w parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem. Ponadto w 2010 roku Ola i James Jordanowie byli jurorami w programie „Dancing on Wheels” dla tancerzy na wózkach inwalidzkich.

W swojej karierze Ola Jordan była finalistką turniejów tanecznych takich jak Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin i British Championships for Professional, a w 1999 roku zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tańcu. Dwa lata temu napisała książkę „Strictly Ola” o swojej życiowej przygodzie z tańcem.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej - komentuje Ola Jordan. - Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje - dodaje.

W jury polskiej wersji „Tańca z gwiazdami” zastąpi Beatę Tyszkiewicz, która zrezygnowała z tego ze względów zdrowotnych. Pozostałymi jurorami bez zmian będą Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami”, ósma na antenie Polsatu, zacznie się 2 marca, tak jak poprzednie będzie emitowana w piątki tuż po godz. 20.

Poprzednią edycję, pokazywaną wiosną ub.r., oglądało ją średnio 2,66 mln widzów, co przełożyło się na 17,91 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,45 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,86 proc. w grupie 16-59.

Autor: tw

Wiecej informacji: Taniec z gwiazdami, Polsat

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia