WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

590 tys. numerów przeniesionych w IV kwartale ub.r. T-Mobile i Play na plusie, Plus i Orange ze stratami

Gorący temat

Vectra po krytyce przeprasza za spot z gumowymi lalami i wycofuje go z emisji (wideo)

0

T-Mobile wprowadza pakiety 3w1 przeznaczone dla firm w cenie 75 i 90 złotych netto

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

T-Mobile Polska wprowadził nowe pakiety adresowane do użytkowników biznesowych. Oferta 3w1 15 GB z limitowanym internetem kosztuje 75 złotych netto, zaś pakiet 3w1 No Limit za kwotę 90 złotych miesięcznie daje bardziej elastyczne możliwości połączeń z siecią.

T-Mobile wprowadza pakiety 3w1 przeznaczone dla firm w cenie 75 i 90 złotych netto

Oferta o nazwie 3w1 15 GB zapewnia nielimitowane połączenia na terenie kraju i Unii Europejskiej oraz SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce i w państwach unijnych.

W ramach abonamentu firma otrzymuje także 15 GB internetu dla każdego urządzenia. Pakiet trzech kart SIM kosztuje w sumie 75 zł netto za miesiąc. W ofercie operatora są też kompleksowe zestawy ze smartfonami. Za każdy telefon abonent dopłaci 25 zł miesięcznie.

Według komunikatu T‑Mobile zapewnia też możliwość poszerzenia abonamentu o kolejne smartfony. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, operator ma od ręki aktywować jedną lub dwie dodatkowe karty SIM. Dopłata za włączenie do abonamentu nowego urządzenia jest uzależniona od rodzaju pakietu wybranego przez klienta.

Drugą ofertą T-Mobile Polska na rynek korporacyjny jest zestaw 3w1 No Limit. Oprócz nielimitowanych połączeń, MMS-ów i SMS-ów w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej dla trzech kart SIM, oferuje on internet bez limitu w kraju.

Po przekroczeniu pakietu 20 GB wciąż można korzystać z dostępu do sieci z prędkością 1 Mb/s. Miesięczny abonament za cały zestaw wynosi 90 zł netto. Tak jak w przypadku oferty 3w1 15 GB i tym razem istnieje możliwość dokupienia smartfonów. Za każde urządzenie użytkownik zapłaci ratę miesięczną w wysokości 25 zł netto.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: T-Mobile, oferta, 3w1, T-Mobile Polska

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia