WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W TVP ponad jedną trzecią czasu dla polityków zajmuje PiS, premier mówi więcej niż prezydent (analiza)

Gorący temat

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” opowiada o kondycji człowieka, jego bólu i cierpieniu (wywiad)

0

Piłkarski spot na dwa lata rządu PiS. Beata Szydło: prowadzimy do przerwy, mamy świetny zespół i mądrego trenera (wideo)

2017-11-16 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Kancelaria premiera z okazji dwóch lat rządu, który PiS utworzył wspólnie z Solidarną Polską i Polską Razem, przygotował spot pokazujący różne osoby Beatę Szydło na Stadionie Narodowym.

Piłkarski spot na dwa lata rządu PiS. Beata Szydło: prowadzimy do przerwy, mamy świetny zespół i mądrego trenera (wideo)

Klip nawiązuje do piłki nożnej - jego bohaterowie reprezentujący różne grupy wiekowe i społeczne ubrani w barwy narodowe chwalą rząd tak, jakby była to drużyna piłkarska. Natomiast Beata Szydło na murawie Stadionu Narodowego przekonuje, że do przerwy prowadzimy.

- Też kiedyś grałam i wiem, że nie wolno zwalniać. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Musimy utrzymać wysokie tempo i dobry styl. Mamy świetny zespół i mądrego trenera - mówi szefowa rządu. - Najważniejsze, że jesteśmy razem. Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną. Dzięki Wam dajemy radę - dodaje.

 

Spot jest kolejnym etapem podsumowań dwulecia rządu utworzonego przez PiS razem z Solidarną Polską i Polską Razem. We wtorek na wspólnej konferencji prasowej mówili o tym Beata Szydło i Jarosław Kaczyński, a w środę zaczęła się seria podobnych konferencji poszczególnych ministerstw.

PiS udostępnił też kilka spotów chwalących działania rządzących w najważniejszych dziedzinach, takich jak bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i pomoc rodzinom. Wielu widzów zwróciło uwagę, że w każdym z tych materiałów pojawia się Jarosław Kaczyński, natomiast mało obecna jest Beata Szydło.

 

 

 

Spoty podsumowujące swoje działania w ostatnich dwóch latach przygotowało też wiele ministerstw.

Cała kampania jest realizowana pod hasłem „#Dobre2lata”

 

 

Autor: tw

Wiecej informacji: Prawo i Sprawiedliwość, rząd, PiS, Beata Szydło

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia