WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Anna Streżyńska o dymisji z Ministerstwa Cyfryzacji: nie chciałam wstąpić do partii, umawiałam się na pracę

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

2018-01-19 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W „Gazecie Polskiej Codziennie” (Forum) i związanym z nią serwisem Niezalezna.pl ukazała się zachęta do czytelników, żeby wspierali kandydaturę sędzi Teresy Kurcyusz-Furmanik (która jako publicystka współpracuje z „GPC”) do Krajowej Rady Sądownictwa.

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

Ogłoszenie zachęcające do wspierania Teresy Kurcyusz-Furmanik jako kandydatki do KRS znalazło się w sobotnio-niedzielnym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” oraz w serwisie Niezalezna.pl. Podkreślono, że obecnie pracuje ona jako sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, natomiast w stanie wojennym uczestniczyła w obronie aresztowanych związkowców oraz została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

- Kluby „Gazety Polskiej” i środowisko Strefy Wolnego Słowa wyrażają pełne poparcie dla jej kandydatury do Krajowej Rady Sądownictwa - do czego i Państwa zachęcamy - podkreślono.

Zaznaczono, że formalne poparcie kandydatury wymaga zebrania 2 tys. podpisów do 24 stycznia. Zamieszczono też formularz do zebrania 10 podpisów i podano adres, na który należy go przesłać.

W mijającym tygodniu Niezalezna.pl i „Gazeta Polska Codziennie” mocno broniły europosła PiS Ryszarda Czarneckiego, któremu grożą konsekwencje ze strony Parlamentu Europejskiej za porównanie europosłanki PO Róży Thun do szmalcowników. Oba tytuły zachęcały do wysyłania do europosłów maili z poparciem dla Czarneckiego.

Sprawa była głównym tematem na pierwszych stronach dwóch wydań „GPC”. - Czarnecki, trzymaj się - stwierdzono na wtorkowej okładce.

Ryszard Czarnecki jest przewodniczącym rady nadzorczej spółki Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.

Według danych ZKDP w listopadzie ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej Codziennie” wynosiła 17 304 egz.

Autor: tw

Wiecej informacji: Gazeta Polska Codziennie, Forum, Ryszard Czarnecki, PiS, Róża Thun

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia