WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ewa Kubica dyrektorem Instytutu Badań Pollster

Robert Szczechura szefem ds. rozwoju biznesu Instytutu Badań Pollster

2017-08-23 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Robert Szczechura przeszedł z firmy Billon do Grupy ZPR Media, gdzie objął nowo utworzone stanowisko kierownika do spraw rozwoju biznesu Instytutu Badań Pollster.

Robert Szczechura Robert Szczechura

Szczechura odpowiada za rozwój segmentu klientów bezpośrednich, budowanie strategii sprzedażowej oraz ofertowej.

- Liczymy, że połączenie wieloletniego doświadczenia Roberta, zebranego w ramach branży badawczej oraz jego sprzedażowego zacięcia, pozwolą nam w krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona nowych biznesowych partnerów - mówi Ewa Kubica-Ścieszko, dyrektor zarządzająca Instytutu Badań Pollster.

Robert Szczechura ostatnio pracował w firmie Billon (zajmującej się technologią, pozwalającą płacić e-pieniądzem), gdzie pełnił funkcję szefa sprzedaży. Ale z branżą badawczą związany jest od 2007 roku, gdy rozpoczął pracę w Ipsos Polska. Następnie pracował w Grupie IQS.

IB Pollster jest częścią Grupy ZPR Media. Specjalizuje się w badaniach CAWI, jest też właścicielem panelu badawczego ReaktorOpinii.pl.

 

Autor: pr

Wiecej informacji: Robert Szczechura, Instytut Badań Pollster, Ewa Kubica-Ścieszko

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia