WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jesień w RMF FM: Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego, nowi prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał

Gorący temat

TVP Sport będzie transmitować turnieje e-sportowe Intel Extreme Masters i ESL

0

RMF FM uruchamia dwa serwisy tematyczne: Bajeczna Polska i Twoje zdrowie. „Informacje dla pacjentów i ich rodzin”

2017-09-06 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Stacja RMF FM uruchomiła dwa nowe serwisy internetowe. Bajeczna Polska to strona turystyczno - krajoznawcza dla aktywnych użytkowników. Z kolei platforma Twoje Zdrowie oferuje materiały oraz poradniki związane z szeroko pojętymi kwestiami zdrowotnymi. - Nasz portal stawia na treści wideo. Przede wszystkim będą to nagrania z ekspertami w roli głównej – debaty, wideoczaty i wywiady - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Ewa Kwaśny, redaktor naczelna serwisu Twoje Zdrowie.

RMF FM uruchamia dwa serwisy tematyczne: Bajeczna Polska  i Twoje zdrowie. „Informacje dla pacjentów i ich rodzin”

Turystyczno-krajoznawczy serwis Bajeczna Polska  powstał w oparciu o cykl Twoje Miasto w Faktach RMF FM, który gości na antenie RMF FM  od 2013 r.

Dziennikarze podróżowali po całej Polsce, by odkryć piękne ale mało znane miejsca, pokazać atrakcje, o których wie niewielu, pochwalić to, co dobre w małych ojczyznach słuchaczy RMF FM.

Według zapowiedzi wydawcy na stronie Bajecznej Polski znajdzie się wiele rozmaitych propozycji na jednodniowe wycieczki, aktywne spędzenie weekendu czy urlopu. Specjalnie przystosowane trasy samochodowe, rowerowe oraz piesze mają zachęcać użytkowników do podróży.

Także we wrześniu br. ruszył poświęcony zdrowiu wortal Twoje Zdrowie. Według RMF FM słuchacze i internauci znajdą tu informacje o szeroko rozumianym zdrowiu, zarówno najnowsze doniesienia ze świata medycyny, jak i kompleksowe opisy chorób, problemów zdrowotnych, rozmowy z lekarzami. Na stronie będą także porady dla pacjentów czy wywiady z lekarzami.

Co tydzień w środę, w ramach akcji Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM dziennikarze kompleksowo omówią jedną z chorób, schorzeń czy przybliżą jakiś problem zdrowotny. Eksperci podczas dyżuru telefonicznego odpowiadać będą na pytania słuchaczy. Porad będą także udzielać w emitowanym na żywo wideoczacie. Zapis tych konsultacji znajdzie się również na stronie wortalu.

Redaktor naczelną serwisu Twoje Zdrowie jest Ewa Kwaśny, która w rozmowie z Wirtualnemedia.pl zdradza grupę jego odbiorców oraz plany związane ze stroną.

- Nasz portal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek - deklaruje Ewa Kwaśny. - Ważne informacje znajdą tam zarówno pacjenci jak i ich rodziny. Bliskim podpowiemy, jak w walce z chorobą wspierać cierpiących. Nasz portal stawia na treści wideo – przede wszystkim będą to nagrania z ekspertami w roli głównej – debaty, wideoczaty, wywiady. Będziemy także publikować filmy instruktażowe, np. jak badać piersi, jakie ćwiczenia wykonywać, by służyły naszemu kręgosłupowi. Współpracujemy z trenerami personalnymi, więc z pewnością pojawią się także nowe nagrania pod hasłem „jak być sprawnym na co dzień”.

Kampania promocyjna obu serwisów będzie się odbywać na antenie RMF FM i na stronach internetowych grupy RMF oraz w portalach społecznościowych.

Autor: ps

Wiecej informacji: RMF, Bajeczna Polska, Twoje Zdrowie

Komentarze (6) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia