WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Tok FM, Vox FM i RMF Classic z największymi wzrostami wpływów reklamowych

RMF Classic do 26 grudnia będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje, Kayah w audycji na Boże Narodzenie

2017-12-11 A A A KOMENTARZE: 8 FORUM DRUKUJ POLEĆ

RMF Classic od poniedziałku 11 grudnia aż do Świąt Bożego Narodzenia będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje. Już szósty raz z rzędu startuje na antenie akcja „Najpiękniejsza muzyka na Święta".

RMF Classic do 26 grudnia będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje, Kayah w audycji na Boże Narodzenie

Do 26 grudnia przez 24 godziny na dobę RMF Classic grać będzie wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat nawiązuje do nastroju świąt. W repertuarze znajdą się znane gwiazdkowe hity, często w oryginalnych aranżacjach, ale i w rozmaitych interpretacjach. Stacja zapowiada też nowości. W trakcie samych Świąt na antenie zabrzmią także najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Słuchacze mogą też w specjalnym plebiscycie głosować na świąteczny przebój wszech czasów (za pośrednictwem strony internetowej rmfclassic.pl).

Punktem kulminacyjnym akcji będzie specjalny świąteczny program prowadzony przez Kayah, która do studia RMF Classic zaprosi swoich przyjaciół: Urszulę Dudziak, Patricię Kazadi, Marcina Wyrostka i Igora Herbuta.

Zmiana ramówki stacji na świąteczną następuje zawsze mniej więcej na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem. W ub.r. akcja zaczęła się 10 grudnia.

W okresie od sierpnia do października br. RMF Classic miało 1,2 proc. udziału w rynku słuchalności.

Autor: jk

Wiecej informacji: RMF Classic

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia