WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ministerstwo Cyfryzacji: Marek Zagórski tymczasowo na czele, nadzoruje Mateusz Morawiecki

Resort cyfryzacji szuka agencji PR do współpracy przez trzy lata

2018-01-15 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ministerstwo Cyfryzacji w prowadzonym przetargu wybierze agencję public relations, z którą będzie pracować do końca 2020 roku. Budżet, jaki zamierza przeznaczyć na tę współpracę wynosi 650,4 tys. zł netto.

Shutterstock.com Shutterstock.com

Wybrana w przetargu agencja zajmie się m.in. przygotowaniem strategii i realizacją działań PR w ramach planowanych przez resort kampanii edukacyjno-informacyjnych na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych. Będzie też odpowiedzialna za wsparcie w komunikacji w mediach społecznościowych (przygotowanie strategii działań oraz materiałów do publikacji) oraz współpracę przy organizacji wydarzeń dla mediów (np. spotkań, konferencji prasowych).

Resort planuje ograniczyć liczbę agencji uczestniczących w przetargu do pięciu. Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 15 lutego.

Zwycięska agencja będzie pracować dla ministerstwa do końca grudnia 2020 roku. Budżet, jaki resort przeznaczył wstępnie na tę współpracę wynosi 650,4 tys. zł netto.

Autor: bg

Wiecej informacji: Ministerstwo Cyfryzacji

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia