WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio Jasna Góra, Meloradio, Radio Leliwa i Radio Opatów z koncesjami na kolejne 10 lat

Gorący temat

TVP Sport będzie transmitować turnieje e-sportowe Intel Extreme Masters i ESL

1

„Melosłownik Bryndala” dwa razy w tygodniu w Meloradiu

2018-02-12 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

We wtorek 13 lutego br. na antenie Meloradia (Grupa Eurozet) zadebiutuje audycja „Melosłownik Bryndala”, którą poprowadzi Rafał Bryndal.

Rafał Bryndal, fot. Rafał Olejniczak Rafał Bryndal, fot. Rafał Olejniczak

W swoim nowym programie Bryndal będzie opowiadał o dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz języku, który próbuje za nią nadążyć.

- W czasach, w których wszystko dzieje się szybciej niż dotychczas, kiedy jesteśmy świadkami technologicznego przyspieszenia powstaje mnóstwo nowych sformułowań, które warto na bieżąco definiować. W każdym języku istnieją słowa klucze, które pozwalają nam w sposób lapidarny skomentować wszystko, co chcemy skomentować - tłumaczy Rafał Bryndal.

„Melosłownik Bryndala” emitowany będzie w Meloradiu dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki o godz. 8.15. Audycja zadebiutuje 13 lutego.

Rafał Bryndal jest satyrykiem, dziennikarzem i autorem tekstów. W latach 2010-2012 roku był redaktorem naczelnym miesięcznika kulturalnego „Bluszcz”, a od 2013 roku pracuje jako redaktor naczelny magazynu „Chimera”. Przez prawie 20 lat związany był z Radiem ZET, gdzie prowadził „Rozmowy rolowane”, „Tydzień z głowy” czy „Taniec z Bryndalem”.  Prowadził również audycję muzyczną w Chillizet - „Rafał Bryndal Jazz Quartet”.

Autor: łb

Wiecej informacji: Meloradio, Eurozet, Melosłownik Bryndala, Rafał Bryndal

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia