WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agora wygrała przetarg na częstotliwość radiową w Gdańsku. Zapłaci za nią 4,51 mln zł

Radio Pogoda zagra w Gdańsku. Jest zgoda KRRiT

2017-09-03 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

KRRiT udzieliła koncesji Grupie Radiowej Agory na rozpowszechnianie programu Radio Pogoda ze stacji nadawczej w Gdańsku. Program stacji będzie rozpowszechniany na częstotliwości 87,8 MHz.

Radio Pogoda zagra w Gdańsku. Jest zgoda KRRiT

Gdańsk to ósma lokalizacja tej anteny. Radio Pogoda nadaje w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz - od lipca 2015 roku - w Warszawie. W marcu 2016 roku Radio Pogoda rozpoczęło nadawanie w trzech kolejnych lokalizacjach - w Bydgoszczy, we Wrocławiu, a także na Śląsku.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała nową częstotliwość radiową w Gdańsku dla Agory w drodze przetargu, który odbył się pod koniec zeszłego tygodnia.

Do przetargu stanęło czterech oferentów: Grupa Radiowa Agory (walczyła o częstotliwość dla Radia Pogoda), Eurozet Radio (częstotliwość dla Radia Zet Gold), Radio Eska (częstotliwość dla Radia Gold) oraz Multimedia (RMF Nostalgia). Najwyższą kwotę za częstotliwość zaoferowała Agora (4 508 780 zł.), która wygrała przetarg.

Z danych Radio Track Millward Brown wynika, że od maja do lipca br. udział w rynku Radia Pogoda kształtował się na poziomie 0,9 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Radio Pogoda, KRRiT, częstotliwość radiowa w Gdańsku, Grupa Radiowa Agory

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia