SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Radio Pogoda nadaje w Gdańsku na 87,8 FM. „Marka z najlepszymi perspektywami wzrostu organicznego”

We wtorek Grupa Radiowa Agory rozpoczęła nadawanie programu Radia Pogoda w Gdańsku na częstotliwości 87,8 Mhz. - To nasza najmłodsza marka i ma dzisiaj najlepsze perspektywy wzrostu organicznego, jest jeszcze wiele atrakcyjnych rynków miejskich, których nie obejmuje zasięgiem - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Bartosz Hojka, prezes Agory.

Article

Uruchomienie Radia Pogoda w Gdańsku jest wynikiem wygranej przez Grupę Radiową Agory przetargu ogłoszonego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na tę częstotliwość w sierpniu ub.r. KRRiT przyznała GRA koncesję w grudniu 2017 r.

- To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat - zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Cieszy nas też rozwój Radia Pogoda - ta marka dzięki swojemu atrakcyjnemu formatowi ma bardzo duży potencjał i mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby poszerzyć jej grono odbiorców i zasięg nadawania w eterze - tłumaczy Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Radio Pogoda wystartowało w 2015 r. i nadaje w ośmiu miastach. Na antenie można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku - od lat 30. do 70. Audycje prowadzą: Zygmunt Chajzer, Robert Janowski czy duet Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski.

Jak wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl prezes Agory Bartosz Hojka, Grupa będzie w dalszym ciągu rozwijać brand Radio Pogoda, ponieważ jest zadowolona z osiąganych wyników słuchalności.

- Radio Złote Przeboje jest najbardziej rozbudowanym projektem. Przez ostatnie lata potężnie  rozwinęło się również Radio TOK FM. Radio Pogoda jest naszą najmłodszą marką i ma dzisiaj najlepsze perspektywy wzrostu organicznego, bo po prostu jest jeszcze wiele atrakcyjnych rynków miejskich, których ta stacja nie obejmuje zasięgiem - tłumaczy Bartosz Hojka.

W okresie od grudnia 2017 roku do lutego 2018 roku udział Radia Pogoda w rynku radiowym wśród słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat wyniósł 1 proc.

Dołącz do dyskusji: Radio Pogoda nadaje w Gdańsku na 87,8 FM. „Marka z najlepszymi perspektywami wzrostu organicznego”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
żarty chyba
O czym wy piszecie? O radiu mającym1 procent słuchalności? :-))))))))))
4 13
odpowiedź
User
Liberał konserwatywny
Złote Przeboje rozbudowanym produktem? O kurde, to ja się boję usłyszeć, co nim nie jest...
7 1
odpowiedź
User
joj
A KIEDY WRESZCIE W BIAŁYMSTOKU? JAK JADĘ DO WARSZAWY TO JUŻ WŁĄCZAM W WYSZKOWIE
4 0
odpowiedź
User
Piotr
Zapraszamy do lublina
2 0
odpowiedź
User
Gość
W Bydgoszczy jest w pierwszej czwórce najchętniej sluchanych stacji radiowych.
2 0
odpowiedź
User
Nicola
Ja lubię od czasu do czasu. Ileż można żyć Kensingtonami w muzo fm ...
1 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing