WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Telewizja Republika szykuje kanał Republika Film z filmami fabularnymi

Gorący temat

TVP Sport będzie transmitować turnieje e-sportowe Intel Extreme Masters i ESL

1

Radio Jasna Góra, Meloradio, Radio Leliwa i Radio Opatów z koncesjami na kolejne 10 lat

2018-02-05 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedłużyła czterem podmiotom koncesję na nadawanie programów radiowych na dziesięć lat - do 2028 roku.

Radio Jasna Góra, Meloradio, Radio Leliwa i Radio Opatów z koncesjami na kolejne 10 lat

Koncesję przedłużono klasztorowi ojców Paulinów na Jasnej Górze (Częstochowa), na nadawanie stacji o charakterze społeczno-religijnym o nazwie Radio Jasna Góra (stacja nadawcza mieści się w Częstochowie, częstotliwość – 100,6 MHz).

Przedłużono także koncesję spółce Eurozet Radio, na kanał o charakterze uniwersalnym pod nazwą Meloradio 104,5 (stacja nadawcza w Łodzi 104,5 MHz). 10-letnie prawa do nadawania stacji o charakterze uniwersalnym pod nazwą Radio Opatów nadano także Opatowskiemu Ośrodkowi Kultury (stacja nadawcza w Opatowie, 93,7 MHz).

Ostatnim podmiotem z przedłużoną o dekadę koncesją na nadawanie jest spółka Radio Leliwa z siedzibą w Tarnobrzegu. Spółka dostała zgodę na nadawanie kanału radiowego o charakterze uniwersalnym pod nazwą Radio Leliwa (stacje nadawcze w: Machowie 104,7 MHz, Mielcu 102,4 MHz, oraz Stalowej Woli 93,5 MHz).

Autor: jk

Wiecej informacji: Radio Jasna Góra, Meloradio, Radio Leliwa, Radio Opatów, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, KRRiT, koncesja

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia