WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio Szczecin liderem w Szczecinie w II półroczu. Duży spadek Trójki

Radio Gra nowym liderem w Toruniu w II półroczu 2017 roku

2018-02-07 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nowym liderem rynku radiowego w Toruniu w drugim półroczu 2017 r. zostało Radio Gra. Na podium znalazły się jeszcze Radio ZET i RMF FM, a na szóste miejsce awansowało Meloradio (które do 4 września ub.r. nadawało pod nazwą ZET Gold) - wynika z badań słuchalności radia.

Radio Gra nowym liderem w Toruniu w II półroczu 2017 roku

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od lipca do grudnia 2017 roku z miejsca drugiego na pozycję lidera rynku radiowego w Toruniu awansowało Radio Gra. Stacja ta względem fali lipiec-grudzień 2016 zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 14,5 proc. do 14,8 proc.

Drugą lokatę zajęło Radio ZET (z 9,9 proc. do 12,8 proc.), które rok wcześniej było czwarte. Oczko niżej znalazło się RMF FM (spadek z 12,5 proc. do 11,8 proc.). Tuż za podium znalazło się Radio Wawa, awansujące z miejsca piątego (z 8,1 proc. do 10,5 proc.).

Na szóste miejsce - z ósmego - awansowało Meloradio (z 5,4 proc. do 8,6 proc.). Stacja ta do 4 września ub.r. nadawała pod nazwą ZET Gold.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: radio w Toruniu, radio track

Komentarze (6) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia