WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Mateusz Morawiecki: co najmniej raz w miesiącu w zagranicznych sieciach sklepów powinien być „polski tydzień”

Polomarket promuje się jako „polski sklep” zamiast „mój ulubiony” (wideo)

2018-01-15 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ruszyła wizerunkowa kampania reklamowa sklepów Polomarket, wprowadzająca ich nowe hasło główne „polski sklep”, które zastąpiło poprzedni slogan „mój ulubiony”. Akcję firma przygotowała we współpracy z agencją Green Cat.

Polomarket promuje się jako „polski sklep” zamiast „mój ulubiony” (wideo)

W spocie wyliczane są główne atuty asortymentu Polomarktetu: świeże produkty (w tym owoce i warzywa od polskich dostawców), wypiekane na miejscu pieczywo, miła obsługa działu z wędlinami. Reklama podkreśla, że Polomarket to największa polska sieć supermarketów, mająca świeże spojrzenie na zakupy.

W kampanii prezentowane jest nowe hasło główne Polomarktetu - „polski sklep”, które znalazło się też w logo tej marki. Poprzednio jej slogan brzmiał: „mój ulubiony”, wprowadzano go w połowie 2013 roku, w reklamach z bocianem i orłem.

Obecna akcja reklamowa obejmuje internet, billboard, gazetki promocyjne i materiały POS. Planowane są również działania w mediach tradycyjnych.

Za strategię i realizację kampanii w większości odpowiada specjalnie wydzielony kilkuosobowy zespół kreacyjno-produkcyjny Polomarketu, będący częścią kilkudziesięcioosobowego działu marketingu firmy, który odpowiada też za planowanie i zakup mediów. Przy tworzeniu hasła i głównego key visuala współpracowano z agencją zewnętrzną Green Cat.

Autor: tw

Wiecej informacji: Polomarket, sklepy, hipermarket, handel

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia