SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Plus upraszcza taryfy, abonament w cenie od 30 do 50 zł miesięcznie

Sieć Plus zapowiedziała wprowadzenie nowych ofert we wszystkich segmentach oferowanych przez siebie usług. Zmiany dotyczą taryf abonamentowych, Mix, Soho oraz internetu dla użytkowników domowych i firm.

Article

Plus zapowiedział, że od 14 lutego br. zmienia wszystkie rodzaje swoich ofert, do zawarcia których konieczne jest podpisanie umowy: abonament indywidualny, Mix, Internet oraz Internet dla firm.

Abonament

W nowej ofercie abonamentowej Plus zaproponuje 3 nowe taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich rozmowy i SMS-y bez limitu oraz nielimitowany dostęp do internetu w abonamencie za 50 zł miesięcznie.

Dodatkowo będzie istniała możliwość dobrania do 3 dodatkowych kart 50 proc. taniej, przy abonamencie za minimum 50 zł w dowolnym momencie, a przy niższych abonamentach w momencie podpisania umowy.

Roaming w UE bez dodatkowych opłat będzie dostępny w każdej taryfie. Dodatkowo w abonamencie za 30 lub 40 zł klient na 3 miesiące dostaje pakiet internetowy z wyższej taryfy. Potem sam decyduje ile gigabajtów potrzebuje. Przy wyborze oferty elastycznej, dającej możliwość wydłużenia umowy do 36 miesięcy klient otrzymuje pakiet 36 GB na cały czas umowy.

Dla użytkowników przenoszących numer przewidziano abonament za 0 zł do 4 miesięcy oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów i 2 GB miesięcznie przez cały okres do momentu przeniesienia numeru. Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet do wykorzystania przez całą długość kontraktu – do 36 GB oraz 3 miesiące abonamentu gratis.

Mix

W nowej ofercie Mix przewidziano 3 poziomy zobowiązań za 30, 40 i 50 zł oraz smartfon w cenie od 1 zł. Operator zaoferuje pakiety rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz do 6 GB w każdym doładowaniu. Rozmowy oraz wiadomości tekstowe w Mix są nielimitowane.

W Mix 50 będą dostępne rozmowy bez limitu do wszystkich i 6 GB internetu oraz możliwość zakupu smartfona. W Mix roaming w UE ma być dostępny bez dodatkowych opłat w każdej taryfie.

Dla klientów przenoszących numer przewidziano abonament za 0 zł do 4 miesięcy oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, a także 2 GB miesięcznie przez cały okres do momentu przeniesienia numeru. Klienci przedłużający umowę dostaną dodatkowy pakiet 12 GB do wykorzystania przez całą długość kontraktu.

Plus dla firm

W ofercie dla firm zostaną wprowadzone 3 nowe taryfy za 30, 40 i 50 zł netto z nielimitowanymi rozmowami, nielimitowany internet oraz pakiet na połączenia międzynarodowe w abonamentach od 40 zł netto.

Operator zaoferuje możliwość dobrania do 3 dodatkowych kart 50 proc. taniej, przy abonamencie za minimum 40 zł netto w dowolnym momencie, a w abonamencie 30 zł netto w momencie podpisania umowy.

W każdej taryfie będzie dostępny roaming w UE bez dodatkowych opłat. Dodatkowo w abonamencie 30 zł lub 40 zł klient na 3 miesiące otrzyma pakiet internetowy z wyższej taryfy. Przy wyborze oferty elastycznej, dającej możliwość wydłużenia umowy do 36 miesięcy, klient otrzymuje pakiet 36 GB na cały czas umowy.

Dla klientów przenoszących numer przewidziano abonament za 0 zł do 4 miesięcy oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 2 GB miesięcznie przez cały okres do momentu przeniesienia numeru. Klienci przedłużający umowę dostaną dodatkowy pakiet do wykorzystania przez całą długość kontraktu – do 36 GB oraz 3 miesiące abonamentu gratis.

Internet LTE

Nowa oferta internetowa będzie także obowiązywać od 14 lutego br. w sieci Plus oraz w Cyfrowym Polsacie. Usługa obejmuje 4 taryfy za 30 zł, 40 zł, 50 zł, 70 zł i większe podstawowe pakiety danych do 100 GB dla użytkowników intensywnie korzystających z sieci. Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu – nawet do 300 GB.

Oferta Plus Internet LTE:

Oferta Plus Internet LTE dla firm:

Wprowadzenie przez Plus nowych usług zostanie wsparte kampanią reklamową. Za strategię i kreację odpowiada agencja Scholz&Friends, za produkcję TFP, a za postprodukcję Rio de Post i Televisor. Zakupem mediów zajmuje się agencja Vizeum. Reżyserem spotów reklamowych z Szymonem Majewskim w roli głównej jest Bartłomiej Ignaciuk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus upraszcza taryfy, abonament w cenie od 30 do 50 zł miesięcznie

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
to jest artykuł sponsorowany?
Tak upraszczają ofertę, ze trzeba kulki stron, żeby opisać jej część? No, gratuluję rzetelności f dziennikarskiej w takim razie. Szczególnie, ze oni ci dwa trzy lata tak upraszczają, ze później nie ma jak umowy zerwać
10 1
odpowiedź
User
Uzytkownik
Teraz za 90 GB netu place 30 zł brutto. Po zmianach będzie sporo drożej jak widać. Czyli gdzie ta super oferta bo ja widzę kolejne podwyżki.
12 0
odpowiedź
User
Hej
Panowie Wy chyba nie znacie oferty w plusie teraz w abonamencie za 50 zł macie 10GB internetu a w Abonamencie za 70 zł jest bez limitu... oferta się zmienia i to na lepsze, jak tak się przyjrzeć to na dzień dzisiejszy oferta zapowiada się ciekawie i myślę że przebije inne na głowę
4 3
odpowiedź
User
wolny
Bez obrazy, ale abonamentowcy to masochiści...
7 1
odpowiedź
User
Kolejna duża podwyzka
Do wolny... To ty chyba nie znasz oferty. Nikt nie płaci 50zl za 10GB tylko dużo mniej. Pewnie dałeś się ostro naciągnąć skoro piszesz takie bzdury
4 9
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing