WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Bardzo duże spadki TVP1 i TVP2. „M jak miłość” hitem

Player.pl w zupełnie nowej odsłonie z programami nc+ i funkcją przewijania kanałów na żywo

2017-09-04 A A A KOMENTARZE: 16 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek portal Player.pl (Grupa TVN) udostępnił dla wszystkich użytkowników nową wersję serwisu, w której zmieniono logotyp i grafikę oraz całkowicie przebudowano interfejs. W ofercie Playera pojawiło się siedem kanałów i wiele serii programów wyprodukowanych dla platformy nc+. - Dzisiaj serwis jest dużo bardziej intuicyjny i wygodniejszy w obsłudze - wyjaśnia Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN ds. dystrybucji treści i rozwoju biznesu.

Player.pl w zupełnie nowej odsłonie z programami nc+ i funkcją przewijania kanałów na żywo

Od 31 sierpnia użytkownicy serwisu mogą korzystać z wersji beta. Celem zmian było ułatwienie korzystania z oferty filmów, seriali i programów telewizyjnych. Unowocześniony został także logotyp serwisu Player.pl.

- Player.pl zajmuje bardzo ważne miejsce w Grupie TVN. W tej chwili tylko z samej strony www serwisu (nie licząc aplikacji) korzystają prawie 3 mln użytkowników miesięcznie. Mieli oni swój ogromny wkład w projekt nowej platformy, która opracowana została ostatecznie przez zespół TVN Digital. Opublikowany dzisiaj serwis jest dużo bardziej intuicyjny i wygodniejszy w obsłudze - wyjaśnia Maciej Maciejowski, członek zarządu ds. dystrybucji treści i rozwoju biznesu.

Do oferty Player.pl dołączyły kanały tematyczne nc+ - Planete+, Domo+, Kuchnia+, Ale kino+, Mini Mini+ oraz TeleToon+, a także programy z portfolio nc+. Tak jak do tej pory użytkownicy Playera mogą oglądać kanały Eleven Sports Network.

- W połączeniu z dotychczasową współpracą z takimi nadawcami jak MTV czy Discovery, dajemy tym samym  dostęp do bogatej biblioteki seriali i programów rozrywkowych należących nie tylko  do Grupy TVN. Warto podkreślić, że nasi widzowie spędzają na platformie zdecydowanie więcej czasu niż w przypadku innych serwisów VOD dostępnych na polskim rynku. Poszerzając bibliotekę treści, chcemy zaproponować im więcej materiałów video - również ekskluzywnych dla naszej platformy, których nie zobaczą w innych serwisach. To nie koniec zmian i rozwoju - jeszcze tej jesieni poszerzymy ofertę - tłumaczy Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Platforma dostępna jest na komputerach, urządzeniach mobilnych, Smart TV, konsolach Sony PlayStation oraz dla abonentów nc+, T-Mobile, Netia i Toya.

Autor: łb

Wiecej informacji: Player.pl, Player, TVN, VoD

Komentarze (16) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia