WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

PKN Orlen szykuje przetarg na wybór agencji do obsługi w social mediach

Gorący temat

Andrzej Duda: nic nie wiem o współpracy z Cambridge Analytica w mojej kampanii wyborczej, to fake news

8

PKN Orlen szuka agencji do stworzenia nowej platformy komunikacyjnej

2017-05-10 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

PKN Orlen szuka agencji reklamowej, która zajmie się stworzeniem dla tego koncernu nowej platformy komunikacji wizerunkowej i produktowej. Zwycięską firmę chce wybrać najpóźniej we wrześniu br.

fot. PKN Orlen fot. PKN Orlen

PKN Orlen rozpoczyna proces wyboru niezależnej agencji reklamowej, która stworzy na jego zlecenie koncepcję nowej platformy komunikacji wizerunkowej i produktowej oraz ją wdroży.

Firma rozpoczyna go od zaproszenia agencji do składania odpowiedzi na RFI, czyli na zapytanie o informację. Chce dzięki temu etapowi rozpoznać rynek usług agencji kreatywnych oraz zanalizować możliwości potencjalnych dostawców.

Zapytanie o informację jest etapem preselekcji agencji, po którym zostanie stworzona tzw. długa lista agencji - maksymalnie siedmiu firm, do których Orlen wyśle zapytanie ofertowe (RFP).

Wszystkie agencje, które zakwalifikują się do tego etapu i przygotują ofertę, a nie zostaną ostatecznie wybrane otrzymają rekompensatę za poświęcony czas w wysokości 5 tys. zł.

Orlen planuje zakończyć całe postępowanie i wybrać zwycięską firmę do współpracy we wrześniu br.

Na obecnym etapie zgłaszać się mogą agencje, które funkcjonują co najmniej od 2014 roku i w ciągu ostatnich trzech lat przygotowały minimum trzy komercyjne kampanie oparte przede wszystkim na spotach tv, o budżecie minimum 500 tys. zł netto każda.

Zainteresowane agencje mogą składać swoje oferty do 22 maja br.

Orlen przy ubiegłorocznych kampaniach reklamowych pracował z agencjami Scholz&Friends Warszawa i Just.

 

Autor: Beata Goczał

Wiecej informacji: PKN Orlen, platforma komunikacyjna

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia