WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN szuka w konkursie autora spójnego systemu graficznego

Gorący temat

Michał Mońko nowym dyrektorem radiowej Jedynki, zastąpi Rafała Porzezińskiego

0

PiS w dzień konwencji PO krytykuje Hannę Gronkiewicz-Waltz w spocie z cytatami z „Faktu”, TV Republika i „DGP”

2017-10-21 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W dniu konwencji Platformy Obywatelskiej przed wyborami samorządowymi Prawo i Sprawiedliwość opublikowało spot mocno krytykujący Hannę Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy i wiceprzewodniczącą PO. Spot składa się z fragmentów publikacji różnych mediów na temat afery reprywatyzacyjnej.

PiS w dzień konwencji PO krytykuje Hannę Gronkiewicz-Waltz w spocie z cytatami z „Faktu”, TV Republika i „DGP”

W klipie „Czy POzwolimy im na więcej?” znalazły się fragmenty wypowiedzi Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz jej współpracowników i innych publikacji mediów dotyczących naruszeń prawa przy reprywatyzacji w Warszawie.

Spot pokazuje m.in. fragmenty tekstów (także okładkowych) z „Faktu”, „Dziennika Gazety Prawnej”, „Polski The Times”, „Do Rzeczy”, „W Sieci”, Dziennik.pl i Wyborcza.pl, fragmenty wypowiedzi z Telewizja Republika u TVP Info, a także wspólnie zdjęcia prezydent Warszawy z innymi czołowymi politykami PO: Grzegorze Schetyną, Rafałem Trzaskowskim i Donaldem Tuskiem.

- Dziś PO chce mówić o samorządzie. Czy będzie dyskusja o wiceprzewodniczącej PO i tym co dzieje się pod jej rządami? #uczciwysamorząd - stwierdzono w opisie klipu na YouTubie.

 

Spot został udostępniony na portalach społecznościowych w sobotę rano, krótko przed rozpoczęciem konwencji krajowej PO, podczas której partia prezentuje swój program na wybory samorządowe.

Hanna Gronkiewicz-Waltz konsekwentnie odmawia złożenia zeznań przed powołaną wiosną br. komisją ds. Niedawno na konferencji prasowej stwierdziła natomiast, że z audytu w tej sprawie zrealizowanego przez stołeczny ratusz wynika, że w jego strukturach działała grupa przestępcza wyłudzająca prawo do nieruchomości i odszkodowania za nie.

Gronkiewicz-Waltz zadeklarowała, że nie wystartuje w przyszłorocznych wyborach samorządowych ani nie będzie kandydowała ponownie do władz Platformy Obywatelskiej, w związku z czym odejdzie z kierownictwa pod koniec br.

We wpisach na portalach społecznościowych PiS wytknął też, że inni prezydenci miast wywodzący się z PO - Hanna Zdanowska i Paweł Adamowicz - mają postawione różnego rodzaju zarzuty. Ponadto wielu włodarzy miast reprezentujących tę partię opowiadali się za sprowadzeniem uchodźców do Polski.

 

 

Autor: tw

Wiecej informacji: PiS, Prawo i Sprawiedliwość, PO, Platforma Obywatelska, Hanna Gronkiewicz-Waltz, reprywatyzacja

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia