WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grupa Onet-RASP, MCI i Dirlango wśród założycieli fundacji Digital Poland wspierającej cyfrową transformację

Piotr Mieczkowski dyrektorem wykonawczym fundacji Digital Poland. Nell Przybylska odpowiada za PR

2017-11-08 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Piotr Mieczkowski został dyrektorem wykonawczym fundacji Digital Poland. Do zespołu dołączyła także Nell Przybylska, która została PR & communication managerem.

Piotr Mieczkowski dyrektorem wykonawczym fundacji Digital Poland. Nell Przybylska odpowiada za PR

Mieczkowski ma trzynastoletnie doświadczenie w obszarze telekomunikacji, nowych technologii oraz mediów. Zajmował się zagadnieniami z zakresu transformacji IT i dopasowania rozwiązań technologicznych do potrzeb biznesowych - budowania strategii i rozwoju innowacyjnych produktów, właściwych regulacji rynku oraz cyfryzacji, w tym e-administracji współtworząc mDokumenty i Elektroniczną Identyfikację (eID) w Polsce. Pracował dla Shell, Orange, Polkomtel oraz Cyfrowego Polsatu.

W ostatnim czasie związany był z EY, gdzie jako dyrektor rozwijał praktykę Doradztwa Biznesowego doradzając klientom z sektora TMT (Technology, Media, and Telecommunications) w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Nell Przybylska odpowiada za strategię oraz komunikację fundacji Digital Polska. Od 2013 roku związana była z Grupą Onet-RASP. Pracując w redakcji Onet Biznes, prowadziła między innymi autorski program o finansach osobistych. Współpracowała także z Forbes.pl. Wcześniej związana była z Grupą TVN i kanałem TVN CNBC.

Jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także Studium Systemu Finansowego i Polityki Monetarnej w Polskiej Akademii Nauk i Narodowym Banku Polskim.

Pod koniec maja 2017 r. pięć firm powołało do życia Fundację Digital Poland. Głównym celem organizacji jest wspieranie rozwoju cyfrowej gospodarki w Polsce. Do Digital Poland należą: Grupa Onet-RAS Polska, MCI Capital, Dirlango, Ghelamco, Polpharma, Visa, T-Mobile, UPC.

Autor: pr

Wiecej informacji: Piotr Mieczkowski, Digital Poland, Nell Przybylska

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia