WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Marek Starybrat odszedł z Rock Radia

Piotr Kędzierski z porannym pasmem w jesiennej ramówce Rock Radia

2017-09-04 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rock Radio (Grupa Radiowa Agory) od 4 września br. wprowadza jesienną ramówkę. Znajdą się w niej audycje m.in. Piotra Kędzierskiego, Przemysława Cacaka i Mariusza Stelmaszczyka.

Piotr Kędzierski z porannym pasmem w jesiennej ramówce Rock Radia

Pasmo poranne (w godz. 6.00-10.00) pt. „Powstanie Rock Radia” od poniedziałku do piątku poprowadzi Piotr Kędzierski. W programie znajdzie się m.in. zabawa „Poszukiwacze zaginionych dźwięków”, w której słuchacze będą musieli wyłapać zaskakujący element dźwiękowy pojawiający się rano na antenie. Co poniedziałek w porannej audycji pojawi się też cykl „Po naszemu”, w którym prezenter zaśpiewa znaną piosenkę w rockowej wersji. Natomiast w piątki między 9.00 a 10.00 w cyklu „50 twarzy Kędziora” - podejmie się pracy, którą wybiorą i wskażą mu słuchacze.

Także od poniedziałku do piątku między godz. 10.00 a 18.00 Michał Żołądkowski i Tomasz Miara poprowadzą pasmo „Przystanek Rocka”, w której zagrają największe rockowe przeboje. Znajdą się tam także codziennie audycje „Sex, drugs and rock'n'roll” (tutaj trafią opowieści o rockowych skandalach), „Kultowe w Rock Radiu” (o miejscach, filmach, jedzeniu czy ubraniach, które stały się symbolami). Dodatkowo prezenterzy zaproszą na trzy konkursy: „100 solówek, które zmieniły rocka” (zgadywanie, z jakiego utworu pochodzi emitowana gitarowa partia solo), „Szkoła rocka” (zgadywanie, jakie utwory śpiewają dzieci) oraz „Komu, bo idę do domu”) negocjowanie z słuchaczami nagród. Pomiędzy 12:00 a 13:00 słuchacze będą mogli cieszyć się aż godziną nieprzerwanej muzyki - „Sam na sam z klasyką rocka”.

Wieczornym pasmem pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem (godz. 18.00-22.00) zawiadywać będzie Przemysław Cacak z programem „Klasyczny wieczór”. Zaprezentuje najlepsze rockowe płyty w cyklu „100 najlepszych płyt w historii rocka!”, a także zaprosi na konkurs „Giełda klasyków”, w którym ich zadaniem będzie wskazanie starszego utworu.
Weekendy będą się zdecydowanie różniły: w soboty i niedziele między godz. 9.00 a 14.00 radio zaprosi na audycję „Klasyczny weekend”. I dalej: w sobotę między godz. 14.00 a 19.00 Mariusz Stelmaszczyk poprowadzi program „Rock Radio Backstage”, zaś w niedzielę w tych samych godzinach będzie można posłuchać tego samego prezentera w audycji „Rock Radio poleca na wynos”.

Średni udział Rock Radia w rynku w drugim kwartale br. wyniósł 0,5 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: Piotr Kędzierski, Rock Radio

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia