WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Plus rozdaje rękawiczki do smartfona

Piotr Gaweł po 10 latach przerwy w zarządzie Polkomtelu

2018-01-16 A A A KOMENTARZE: 8 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rada nadzorcza Polkomtelu, operatora sieci telekomunikacyjnej Plus, powołała do zarządu firmy Piotra Gawła. Wcześniej Gaweł pracował już w tej spółce, był też związany m.in. z Telewizją Polską i Internet Group.

Piotr Gaweł Piotr Gaweł

Nie podano, czym zajmie się Gaweł w zarządzie Polkomtela. - Piotr Gaweł jest menedżerem posiadającym bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w jednych z najbardziej renomowanych i największych firm w Polsce z obszaru mediów, reklamy i telekomunikacji - przypomniano jedynie.

W przeszłości Gaweł pracował już w Polkomtelu, w 2006 roku został członkiem zarządu - odpowiadał za obszar marketingu i relacji z klientami.

W latach 2004-2006 pełnił taką funkcję w Telewizji Polskiej (odpowiadał za marketing i reklamę), zasiadał też w radzie nadzorczej TVP. W 2006 i 2015 roku bez powodzenia startował w konkursach do zarządu publicznego nadawcy.

W latach 90. pracował m.in. jako szef agencji reklamowej Ammirati Puris Lintas i przewodniczący rady nadzorczej Poczty Polskiej (w latach 1997-2002), zarządzał też biurem reklamy Polsatu i był współudziałowcem spółki Remedia.

W latach 2008-2009 był wiceprezesem Internet Group. W ostatnich latach był prezesem Fundacji Centrum Bożej Opatrzności.

Prezesem Polkomtelu od czterech lat jest Tobias Solorz. W zarządzie spółki są też Katarzyna Ostap-Tomann, Jacek Felczykowski, Aneta Jaskólska i Wojciech Piskorz.

Polkomtel jest operatorem sieci telekomunikacyjnej Plus, należy do Grupy Cyfrowy Polsat. Na koniec września ub.r. Grupa Cyfrowy Polsat miała sprzedanych 6,86 mln jednostkowych usług (RGU) telefonicznych i 1,78 mln internetowych w modelu abonamentowym oraz 2,62 mln usług telefonicznych w modelu prepaidowym.

Autor: tw

Wiecej informacji: Piotr Gaweł, Polkomtel, Plus

Komentarze (8) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia