WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W lutym ukaże się powieść Sławomira Jastrzębowskiego „Toksyna”, Patryk Vega chce nakręcić z niej serial

Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski zachęcają do służby w policji (wideo)

2018-01-15 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Komenda Stołeczna Policji rozpoczęła kampanię pod hasłem Ty też możesz” zachęcającą do służby w tej formacji. W spotach występuje reżyser Patryk Vega oraz znani m.in. z jego filmów aktorzy Olga Bołądź i Piotr Stramowski.

Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski zachęcają do służby w policji (wideo)

Spoty pokazują widowiskowe ćwiczenia oddziału prewencji policji polegające na zatrzymaniu przestępcy. Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski pojawiają się ubrani w mundury funkcjonariuszy. Przypominają, że mają w swoim dorobku filmy o policji, i zachęcają, że prawdziwym funkcjonariuszem można zostać, wstępują do służby w Komendzie Stołecznej Policji.

Vega ma w swoim dorobku m.in. filmy „Służby specjalne” (m.in. z Olgą Bołądź) oraz cykl „Pitbull” (w części „Nowe porządki” w policjanta wcielił się Piotr Stramowski). W drugiej połowie lutego do kin trafi jego nowy film „Kobiety mafii”, w którym Bołądź gra policjantkę.

W ramach akcji zachęcającej do służby wydział komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji wspólnie z sekcją doboru wydziału kadr przygotował folder i film promujące służbę w warszawskiej policji. W folderze są najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w policji, opis poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Folder jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych policjantów i policjantki podczas spotkań w szkołach ponadgimnazjalnych. W takich spotkaniach od kilku miesięcy uczestniczą policjanci z poszczególnych komend rejonowych i powiatowych KSP.

Autor: tw

Wiecej informacji: Komenda Stołeczna Policji, policja, Patryk Vega, Olga Bołądź, Piotr Stramowski

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia