SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski zachęcają do służby w policji (wideo)

Komenda Stołeczna Policji rozpoczęła kampanię pod hasłem Ty też możesz” zachęcającą do służby w tej formacji. W spotach występuje reżyser Patryk Vega oraz znani m.in. z jego filmów aktorzy Olga Bołądź i Piotr Stramowski.

Article

Spoty pokazują widowiskowe ćwiczenia oddziału prewencji policji polegające na zatrzymaniu przestępcy. Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski pojawiają się ubrani w mundury funkcjonariuszy. Przypominają, że mają w swoim dorobku filmy o policji, i zachęcają, że prawdziwym funkcjonariuszem można zostać, wstępują do służby w Komendzie Stołecznej Policji.

Vega ma w swoim dorobku m.in. filmy „Służby specjalne” (m.in. z Olgą Bołądź) oraz cykl „Pitbull” (w części „Nowe porządki” w policjanta wcielił się Piotr Stramowski). W drugiej połowie lutego do kin trafi jego nowy film „Kobiety mafii”, w którym Bołądź gra policjantkę.

W ramach akcji zachęcającej do służby wydział komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji wspólnie z sekcją doboru wydziału kadr przygotował folder i film promujące służbę w warszawskiej policji. W folderze są najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w policji, opis poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Folder jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych policjantów i policjantki podczas spotkań w szkołach ponadgimnazjalnych. W takich spotkaniach od kilku miesięcy uczestniczą policjanci z poszczególnych komend rejonowych i powiatowych KSP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Patryk Vega, Olga Bołądź i Piotr Stramowski zachęcają do służby w policji (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
167
Papryk Vege już totalnie odjechał - nie dość, że zachęca do pracy dla reżimowej psiarni, to jeszcze swoim księżycowym obliczem liczy, że ściagnie target botoksu do służby publicznej. Ten człowiek powinien wkrótce popełnić medialne samobójstwo.
3 5
odpowiedź
User
Dustman
Papryk Vege już totalnie odjechał - nie dość, że zachęca do pracy dla reżimowej psiarni, to jeszcze swoim księżycowym obliczem liczy, że ściagnie target botoksu do służby publicznej. Ten człowiek powinien wkrótce popełnić medialne samobójstwo.


Ileż w Tobie jadu. Rozumiem, Vega to chałturnik, ale to nie oznacza żeby go nawoływać od razu do takich czynów
1 0
odpowiedź
User
prawnik
Mam świetne hasła:
Chcesz dać się zabić za 2400 netto, idź do Policji!
Lubisz słuchać obelg za 2350 netto, zostań Sekretarzem Sądowym!
2 0
odpowiedź
User
jak
W dupę możecie Polaków cmoknąć teraz bo jak chcieli w policji robić to ich odrzucaliście a teraz jak wstyd to kampanie robicie.
3 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing