WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

PKN Orlen chce zatrudnić agencję od employer brandingu

Gorący temat

Andrzej Duda: nic nie wiem o współpracy z Cambridge Analytica w mojej kampanii wyborczej, to fake news

8

Orlen przez trzy lata sponsorem Polskiego Związku Kolarskiego

2017-06-13 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

PKN Orlen podpisał umowę, w ramach której do 2020 roku będzie sponsorem strategicznym Polskiego Związku Kolarskiego. Umowa obejmie m.in. igrzyska olimpijskie w 2020 roku, dotyczy również kolarstwa młodzieżowego.

Orlen przez trzy lata sponsorem Polskiego Związku Kolarskiego

W ramach kontraktu Orlen będzie wspierał reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn we wszystkich kategoriach wiekowych w kolarstwie szosowym i torowym, a także m.in. MTB, BMX, kolarstwie przełajowym, zjazdowym oraz maratony MTB.

Firma będzie mogła posługiwać się tytułem sponsora strategicznego Polskiego Związku Kolarskiego oraz wizerunkiem zawodników reprezentacji w swoich kampaniach produktowych i wizerunkowych. Ponadto logo przedsiębiorstwa będzie widoczne na pojazdach reprezentacji Polski oraz na strojach jej kolarzy podczas wszystkich najważniejszych wyścigów w kraju i za granicą, także w mistrzostwach świata i Europy.

- Kolarstwo profesjonalne stoi w Polsce na coraz wyższym poziomie, o czym świadczą wspaniałe wyniki osiągane przez naszych mistrzów. Jednak sport ten zyskuje coraz większą popularność również wśród amatorów. Można się o tym przekonać obserwując nasze drogi i ulice miast. Sponsorując Polski Związek Kolarski chcemy wpisywać się w ten trend, wspierać sukcesy osiągane przez najlepszych zawodników, a także zachęcać Polaków do uprawiania tej pięknej dyscypliny. To część działań z zakresu naszej społecznej odpowiedzialności, którą zadeklarowaliśmy w strategii rozwoju koncernu - uzasadnia Wojciech Jasiński, prezes Orlenu.

Firma podkreśla, że zawarta właśnie umowa jest zgodna z Kodeksem Dobrych Praktyk Sponsoringowych wprowadzonym rok temu przez Ministerstwo Sportu i Turystki. - Cieszy mnie, że nasze działania przynoszą skutek i kolejna dyscyplina zyskała silnego partnera. Polscy kolarze swoimi wynikami udowadniają, że warto na nich stawiać. Wierzę, że rozpoczynająca się współpraca PKN Orlen z Polskim Związkiem Kolarskim to zapowiedź jeszcze większych sukcesów - komentuje Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

Autor: tw

Wiecej informacji: Orlen, kolarstwo, Polski Związek Kolarski

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia