WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN24 liderem stacji tematycznych. TTV zyskało najwięcej w czołówce (top 25)

TVP Seriale, Stopklatka TV i Polsat Film na czele. Canal+ Seriale najbardziej w dół

2018-02-15 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W styczniu pozycję lidera oglądalności stacji filmowo-serialowych zajął kanał TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Paramount Channel HD, a liderem spadków była stacja Canal+ Seriale.

TVP Seriale, Stopklatka TV i Polsat Film na czele. Canal+ Seriale najbardziej w dół

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w styczniu 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 2,16 proc. i ukształtował się na poziomie 1,36 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,92 proc., po spadku o 8,91 proc.

Na podium znalazł się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,54 proc. (do góry o 1,89 proc.).

Najwięcej zyskał kanał Paramount Channel HD, który awansował z miejsca 18. na 11. Jego udział zwiększył się o 170 proc. do 0,27 proc.

Z kolei najwięcej straciła stacja Canal+ Seriale, której wynik zmalał o połowę do 0,01 proc. udziału). W zestawieniu była ona ostatnia.

W grupie komercyjnej 16-49 w styczniu br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,46 proc., po wzroście o 0,69 proc.

Druga lokata też należała do stacji Stopklatka TV (0,91 proc. udziału; spadek o 18,02 proc.). Na podium znalazł się jeszcze Comedy Central, który awansował z miejsca czwartego (0,88 proc.; do góry o 41,94 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 153,85 proc. do 0,33 proc., też pochwalić się mógł Paramount Channel HD. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił Canal+ Seriale - było to trzy czwarte do 0,01 proc. udziału.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: TVP Seriale, Stopklatka TV, Polsat Film, kanał filmowy

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia