WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Motor” i „Auto-Moto” na czele sprzedaży w 2015 roku. „Top Gear” z największym spadkiem

Gorący temat

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” opowiada o kondycji człowieka, jego bólu i cierpieniu (wywiad)

0

Odświeżony „Top Gear” od maja w BBC Brit. Jest pierwszy spot (wideo)

2016-04-01 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W maju br. kanał BBC Brit rozpocznie w Polsce emisję 23. sezonu show motoryzacyjnego „Top Gear”, który powraca w odświeżonej formie, z sześcioma nowymi prowadzącymi. Pojawił się pierwszy spot telewizyjny, promujący program.

Odświeżony „Top Gear” od maja w BBC Brit. Jest pierwszy spot  (wideo)

W nowym „Top Gear” pojawi się aż sześcioro prowadzących - będą to Chris Evans, Matt LeBlanc, Eddie Jordan, Sabine Schmitz, Chris Harris oraz Rory Reid. Skład uzupełni Stig, którego tożsamość jak zwykle jest utrzymana w tajemnicy.  W nowej serii prowadzący będą testować auta w Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Maroko i Emiratach Arabskich.

Powrót programu po rocznej przerwie promować będzie seria spotów telewizyjnych, w których pokazano fragmenty zbliżającej się serii show z udziałem nowych gospodarzy.  Pierwsza z serii reklam jest już emitowana na kanałach BBC w Polsce.

Nową formułę „Top Gear” wymusiło odejście poprzednich prowadzących show - Jeremy Clarkson został zwolniony po awanturze z producentem programu, a Richard Hammond i James May solidarnie zrezygnowali z pracy dla BBC. Obecnie Clarkson, May i Hammond pracują nad programem motoryzacyjnym dla Amazona.

Autor: pp

Wiecej informacji: Top Gear, BBC Brit

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia