WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Piąty sezon serialu "Dolina Krzemowa" bez Erlicha Bachmana

Nowy serial Netflixa „The End of the F***ing World” z pochwałami krytyków i Reeda Hastingsa

2018-01-11 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

„The End of the F***ing World” to tytuł nowego serialu oferowanego przez Netflix. Nakręcona w konwencji czarnej komedii produkcja opowiadająca o parze nastolatków zdobyła przychylne recenzje krytyków, a do jej oglądania zachęca na Facebooku Reed Hastings, szef Netflixa.

Nowy serial Netflixa „The End of the F***ing World” z pochwałami krytyków i Reeda Hastingsa

„The End of the F***ing World” pojawił się w ofercie Netflixa kilka dni temu. Serial złożony z 8 odcinków opowiada historię nastolatków Jamesa i Alyssi (w tych rolach Alex Lawther i Jessica Barden). W rolach drugoplanowych występują znana z „Gry o Tron” Gemma Whelan oraz występujący w serialu „Sherlock” Jonathan Aris.

James jest psychopatą o morderczych skłonnościach, Alyssa zaś znudzoną codziennością 17-latką. Para wyrusza we wspólną podróż w ucieczce przed szarością życia i nadchodzącą nieuchronnie dorosłością.

„The End of the F***ing World” jest utrzymany w klimacie czarnej komedii przypominającej momentami „Natural Born Killers”, a produkcja zdobyła uznanie krytyków. Pochwały na temat serialu pojawiły się w m.in. w recenzjach opublikowanych przez „The Atlantic” oraz „Variety”.

Swojego entuzjazmu dla serialu nie kryje także Reed Hastings, szef Netflixa. Hastings we wpisie na Facebooka określił „The End of the F***ing World” jako najbardziej wciągającą, oryginalną i dziką produkcję zaoferowaną przez serwis od dłuższego czasu.

Netflix na koniec trzeciego kwartału 2017 roku miał 109,25 mln aktywnych użytkowników. Przychody platformy w tym okresie wynosiły 2,99 mld dolarów, a zysk netto - 130 mln dolarów.

Autor: ps

Wiecej informacji: The End of the F***ing World, Netflix, serial

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia