WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Make Poland Great Again” z mieszanym ocenami branży. „Przeniesienie bloga do wideo nie jest łatwe, ale to projekt z potencjałem” (opinie)

Nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej w Radiu TOK FM

2017-09-08 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek 11 września br. Radio TOK FM (Agora) odświeża ramówkę, wprowadzając m.in. nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej.

Kamila Ceran, szefowa TOK FM Kamila Ceran, szefowa TOK FM

Od przyszłego tygodnia program ekonomiczny „EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka” (codziennie o godz. 9.00) będzie rozpoczynał się od wywiadów z twórcami polityki gospodarczej i ludźmi tworzącymi gospodarkę.

Nowością na antenie Radia TOK FM będą codzienne programy - „Wywiad polityczny” Karoliny Lewickiej o godz. 17.00 i „Analiza” Agaty Kowalskiej (od 17.20 do 19.00). Goście w studiu skomentują i wyjaśnią bieżące wydarzenia.

- Zapowiada się bardzo gorąca i bogata w wydarzenia jesień. Dzięki nowym audycjom będziemy gotowi, by wydarzenia te precyzyjnie opisywać, komentować i wyjaśniać naszym słuchaczom - mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

O godz. 19.00 Patrycja Wanat zaprosi słuchaczy TOK FM na dwa razy dłuższy niż dotąd (do 19.40) program „Kultura Osobista”, w którym przybliży najważniejsze wydarzenia kulturalne i porozmawia z twórcami, animatorami kultury i ekspertami.

Program „Jeszcze więcej sportu” będzie teraz nadawany o godz. 16.40. Wcześniej audycji można było wysłuchać o 19.20.

W okresie od maja do lipca 2017 roku udział Radia TOK FM wyniósł 2,3 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Radio TOK FM, Agora, Karolina Lewicka, Agata Kowalska, TOK FM

Komentarze (6) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia